Oferta stacjonarna

Usługi stacjonarne realizowane w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

1. Analiza kolorystyczna

 • Poznaj kolory, które najlepiej podkreślą Twoje naturalne piękno!
 • Po analizie otrzymasz indywidualnie stworzoną dla Ciebie paletę kolorystyczną.
 • Opracujemy Twoją nową gamę kolorów, według której możesz budować swoją spójną bazę ubraniową.
 • Wiedząc, jakie kolory do nas pasują zakupy stają się przyjemnością. 🙂

 

Pewnie nie raz spodobała się Tobie bluzka, która po założeniu nie wyglądała już tak ciekawie jak na wieszaku w sklepie. Często mamy wiele ubrań w szafie, które kolorystycznie w ogóle do siebie nie pasują.

Marzy nam się założyć nasz piękny sweterek ale kiedy szukamy do niego pasującej spódnicy lub spodni nie możemy nic dopasować. Być może nie potrafisz zrozumieć dlaczego koleżanka w czerwonej sukience wygląda tak promienni, e a kiedy zakładasz ją na siebie nagle wyglądasz jakbyś miała 10 lat więcej a twarz sprawia wrażenie zmęczonej i chorej.

Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest analiza kolorystyczna.

Analiza kolorystyczna to określenie Twojego typu urody i odnalezienie idealnych kolorów, które tą urodę będą naturalnie podkreślały.  Gdy poznasz swój typ kolorystyczny zrozumiesz dlaczego jedna kolorystyka jest dla Ciebie korzystna a inna nie koniecznie.

Każda z nas jest inna, każda z nas ma inny typ urody. Ale dzięki poznaniu kolorów, które idealnie do nas pasują możemy wyglądać pięknie w każdej sytuacji.  Dla mnie idealne kolory dla Twojej urody to takie, które harmonizują z Twoją urodą, sprawiają, że Twoja skór wygląda promiennie, młodo. W takich kolorach Twoje oczy błyszczą a włosy lśnią naturalnym blaskiem. Taką moc mają w sobie właśnie kolory.

Podczas analizy kolorystycznej będziemy przykładały wiele różnych odcieni chust i  wśród tych kolorów szukać Twoich  kolorystycznych perełek. Następnie stworzę dla Ciebie Twoją indywidualną paletę kolorystyczną i pokaże Tobie jak możesz łączyć ze sobą poszczególne kolory aby Twoje ubrania pasowały do siebie kolorystycznie. Po analizie Twoje zakupy nie będą marnowaniem czasu, ponieważ wyposażona w swoją paletę kolorów i wiedzę, będziesz dokładnie wiedziała czym kierować się kupując ubrania oraz jakiej kolorystyki ubrań szukać. Zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, na nietrafione zakupy ale również mnóstwo czasu, który będziesz mogła przeznaczyć na to co, kochasz najbardziej. 😉

 

Czym jest analiza kolorystyczna:

Analiza kolorystyczna to określenie typu urody i dobranie kolorów, które najlepiej podkreślają nasze naturalne piękno. Są to kolory, w których nasza cera wygląda promiennie jak również takie kolory, które fantastycznie komponują się z naszym kolorem oczu.

Podczas analizy znajdziemy kolory, które naturalnie komponują się z Twoją kolorystyką: oczu, cery i włosów. Również pokażę Tobie, których kolorów najlepiej unikać, ponieważ Twoja cera będzie w nich wyglądała blado.

Są kolory, które lubimy intuicyjnie jak również takie, które wydają nam się bardzo bezpieczne. Natomiast podczas analizy mamy możliwość zobaczyć się w około 200 odcieniach kolorów. Dzięki czemu możemy zobaczyć się w kolorach, które wydawało nam od zawsze, że do nas nie pasują.

Jako kolorystka fachowym okiem i  obiektywnie podpowiem jakie kolory do Ciebie pasują. Połączymy to z kolorami, które lubisz i wspólnie stworzymy paletę kolorystyczną, która stanie się Twoją najlepszą przyjaciółką na zakupach.

 

Jak przygotować się do usługi?

Najlepiej abyś przyszła bez makijażu (natomiast bez problemu, będziesz mogła go zmyć u mnie).

Przed analizą zrezygnuj z  ewentualnych wizyt w solarium.

Podczas spotkania najpierw porozmawiamy o tym jakie kolory królują w Twojej szafie i co ewentualnie chciałabyś zmienić.

Następnie będę przykładała do Twojej twarzy profesjonalne chusty kolorystyczne, w ponad 130 różnych odcieniach, tak aby  badać reakcję Twojej skóry na poszczególne kolory. Na bieżąco będziesz mogła również zadawać pytania.

Po analizie wybierzemy kolory, które najlepiej komponują się z Twoją urodą. A następnie z nich stworzę Twoją indywidualną paletę kolorystyczną.

Paletę kolorystyczną dostaniesz gratis!

Całe spotkanie trwa do 2 godzin.

Cena: 250 zł

 

Komu szczególnie polecam analizę:

 • kobietom, które mają wrażenie, że ciągle chodzą w tej samej kolorystyce;
 • kobietom, które chciałyby wprowadzić więcej koloru do swojej szafy, ale nie wiedzą co im pasuje;
 • kobietom, które nie mają czasu zastanawiać się co założyć, potrzebują konkretnych wskazówek;
 • kobietom, które w przymierzalni nie wiedzą jaki kolor wybrać, więc decydują się na bezpieczny i uniwersalny.

 

Po analizie odkryjesz świat kolorów na nowo i zakochasz się w kolorach,

których do tej pory nie nosiłaś!

2. Pakiet stylizacyjny

jeśli potrzebujesz kompleksowo zadbać o swój wizerunek

To kompleksowa usługa stylizacyjna w skład, której wchodzą:

 • Analiza kolorystyczna
 • Analiza figury
 • Określenie Twojego stylu
 • Przegląd szafy
 • Zaplanowanie zakupów

 

Pakiet stylizacyjny stworzyłam z myślą o kobietach zapracowanych, które chcą całkowicie zdjąć ze swojej głowy problem w co się ubrać.

 

Podczas spotkania wykonamy:

Analizę kolorystyczną: określimy kolory oraz stworzymy Twoją indywidualną paletę kolorystyczną

Analizę figury: określimy Twój typ figury oraz przedstawię Ci konkretne wskazówki w jaki sposób możesz podkreślać swoje atuty, a maskować ewentualne niedoskonałości.

Analizę stylu: określimy jaki styl ubioru będzie najbardziej dopasowany do Twojej codzienności i Twojej osobowości, tak abyś w swoich  ubraniach czuła się jak w drugiej skórze.

Przegląd w szafie: wspólnie uporządkujemy Twoją szafę, sprawdzimy które ubrania możemy połączyć w ciekawe zestawy. Zasugeruję, których ubrań lepiej się pozbyć. Sprawimy, że w Twojej szafie zapanuje ład i porządek oraz odzyskasz w niej przestrzeń.

Zaplanujemy zakupy: po porządkach w szafie zasugeruję jakie ubrania mogłabyś dokupić do swojej szafy, tak aby ubrania do siebie pasowały.

 

Po naszym spotkaniu otrzymasz ode mnie spersonalizowany poradnik stylizacyjny z podsumowaniem całego naszego spotkania oraz z mnóstwem inspiracyjnych stylizacji na różne okazje.

 

Po naszym spotkaniu będziesz:

 • znała kolory, które idealnie do Ciebie pasują;
 • wiedziała jak podkreślać swoją figurę i maskować ewentualne niedoskonałości;
 • czuła się w swoich ubraniach, jak w drugiej skórze, ponieważ Twój styl będzie dopasowany do Ciebie;
 • z radością otwierała uporządkowaną szafę, w której znajdziesz tylko te ubrania, które lubisz;
 • sprawnie kupowała nowe ubrania, wiedząc dokładnie czego potrzebujesz i co do Ciebie pasuje.

A co najważniejsze będziesz czuła się i wyglądała atrakcyjnie każdego dnia – w dresie i sukience 🙂

 

Cena pakietu stylizacyjnego: 500 zł

Czas spotkania: od 6 do maksymalnie 8 godzin.

Forma spotkania: Spotkanie odbywa się w domu klientki lub w moim biurze.

Usługa realizowana jest na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i najbliższych okolic.

 

* Istnieje możliwość dokupienia do pakietu usługi wspólnych zakupów. Koszt takiej dodatkowej usługi ustalany jest indywidualnie w zależności od czasu i miejsca zakupów.

Kolory Twojej Urody to przestrzeń dla kobiet,

które zostając mamami nie zapomniały o tym, że nadal są kobietami.

Dla kobiet, które mimo stale rosnącej listy obowiązków chcą czuć się i wyglądać atrakcyjnie każdego dnia – w domowym dresie, w pracy, czy w wieczorowej sukience!

.