Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat moich usług lub pakietów, albo może masz jeszcze inny ciekawy pomysł na to, jak mogę Ci pomóc w odkryciu Twojego Piękna – to koniecznie odezwij się do mnie!

Zadzwoń lub napisz

+48 721 307 321

Paulina@KoloryTwojejUrody.pl

Kolory Twojej Urody Paulina Furtowicz

ul. Polna 7b/u6 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Formularz kontaktowy

9 + 14 =

Przesyłając wiadomość za pomocą formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z zasadami opisanymi w tekście poniżej.

Wysyłając powyższy wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu przez firmę Kolory Twojej Urody – Paulina Furtowicz z siedzibą przy ul. Polnej 7b/u6, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, dla potrzeb niezbędnych do realizacji odpowiedzi na przesłane zgłoszenie, zgodnie z przepisami Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”