Książka Atrakcyjna Każdego Dnia

Atrakcyjna Każdego DniaKsiążka, która stanie się Twoim osobistym przewodnikiem w świecie atrakcyjności i piękna!

Dla Kogo JestMoja Książka?

 • Czym dla Ciebie jest atrakcyjny wizerunek?
 • Czy czujesz się kobietą atrakcyjną?
 • Czy wiesz w jaki sposób podkreślać swoje naturalne piękno?

Wielu kobietom wydaje się, że atrakcyjność jest zarezerwowana dla zamożnych kobiet, które mają czas na śledzenie nowinek modowych, które mogą pozwolić sobie na prywatnych stylistów, super drogie zabiegi kosmetyczne i buszowanie po sklepach ze złotą kartą kredytową!

Absolutnie się z takim podejściem do atrakcyjności nie zgadzam!

Jeśli jesteś zwykłą Polką, która chce być coraz bardziej atrakcyjna każdego dnia – niezależnie od tego, ile wolnego czasu i pieniędzy masz do dyspozycji, to moja książka przyda Ci się w codziennym życiu i gwarantuję, że nie będzie tylko i wyłącznie kolejną pozycją w domowej biblioteczce! Czerpanie radości ze swojego poczucia kobiecości jest w zasięgu ręki każdej z nas. Ja sama jestem mamą, żoną, przedsiębiorcą. A poprzez tą książkę pokażę Ci jak, nie przewracając swojego dotychczasowego życia do góry nogami, poprawić lub zbudować na nowo swój wymarzony wizerunek!

Od ponad 10 lat pracuję z kobietami. Znam doskonale potrzeby i wyzwanie jakie stawia przed nami życie. Wiem, jak ciężko znaleźć czas dla siebie i jak trudne może być kupienie sukienki w innym kolorze niż czarnym. Znam setki kobiecych historii i wiem, jak pomóc Tobie pokochać swoje ciało, figurę i nauczyć Cię podkreślania Twoich największych atutów.

Moją misją jest pomaganie Polkom czuć się i wyglądać coraz bardziej atrakcyjnie każdego dnia!

W tej książce znajdziesz prosty plan, który poprowadzi Cię do Twojego wymarzonego wizerunku. Będziesz z dnia na dzień stawać się coraz bardziej atrakcyjną, pewną siebie kobietą, która zna atuty swojej figury i wie jak podkreślać swoje piękno!

Co jeszcze znajdziesz w moje książce?

Czy chcesz poznać prostą metodę jak czuć się jeszcze atrakcyjniejszą nie wydając na to wcale więcej pieniędzy ani nie poświęcając na to więcej czasu niż do tej pory? Ba! Będziesz jeszcze bardziej atrakcyjna oszczędzając swój czas i pieniądze, ponieważ poznasz prosty schemat, dbania o swój wizerunek.A może chcesz dowiedzieć się, jak wielogodzinne zakupy w galerii zamienić na szybką i bezstresową wizytę w wybranych sklepach. Co ważniejsze – wyjdziesz z ubraniami, w których naprawdę będziesz czuła się wyjątkowo i będą do Ciebie idealnie pasować. A zaoszczędzony czas będziesz mogła przeznaczyć na to, co kochasz najbardziej.

Poznaj ZawartośćMojej Książki

Moja książka jest przepełniona praktycznymi wskazówkami i ćwiczeniami, które krok po kroku szlifują niczym diament Twój obraz piękna, atrakcyjności, kobiecości i pewności siebie. Korzystając z tych wskazówek i ćwiczeń praktycznych, dzień po dniu będziesz mogła coraz bardziej zbliżać się do swojego wymarzonego wizerunku i cieszyć się każdego dnia swoją kobiecością! A co konkretnie w mojej książce znajdziesz:

 • Odkryjesz jak Twój wizerunek może pomóc Ci w realizacji Twoich życiowych celów.
 • Dopasujesz swój sposób ubierania do Twojego stylu życia i pełnionych przez Ciebie ról życiowych.
 • Poznasz największe atuty swojej sylwetki, które od tej pory będziesz potrafiła podkreślić idealnie dobranym ubraniem.
 • W Twojej szafie zagoszczą nowe kolory, w których Twoja cera promienieje.
 • Zdradzę Ci mój plan porządkowania ubrań, który gwarantuje pozostawienie w szafie tylko takich ubrań, w których wyglądasz i czujesz się fantastycznie.
 • Poznasz sposób na planowanie zakupów, by nigdy już nie błąkać się pomiędzy kolejnymi regałami sklepowymi.
 • Będziesz wiedziała jak oszczędzać na kupowaniu ubrań wysokiej jakości, które będą służyły Ci przez lata.
 • A co najważniejsze czas, który do tej pory traciłaś na codzienne przerzucanie zawartości szafy, będziesz mogła przeznaczyć na spokojne wypicie porannej kawy.
 • Oczywiście to tylko część zawartości mojej książki…

PoznajAutorkę Książki

Atrakcyjna Kazdego Dnia - Paulina Furtowicz

Nazywam się Paulina Furtowicz, od ponad 10 lat pomagam kobietom czuć się i wyglądać atrakcyjnie każdego dnia. Pokazuje kobietom jak poprzez szybki, naturalny makijaż, odpowiednio dobraną kolorystykę ubrań i fasony dobrane do typu naszej figury sprawić, że będziemy czuły się atrakcyjnie w każdej sytuacji, bez względu na to czy idziemy na ważne biznesowe spotkanie czy na plac zabaw z dziećmi.

Nie stylizuje kobiet ale uczę je, jak samodzielnie mogą nauczyć się czerpać radość z codziennego ubierania. Doradzam czym kierować się dobierając dla siebie odpowiednie kolory czy fasony ubrań. 

Ale nie myśl, że umiejętność tą wyssałam z mlekiem matki. Jako młoda dziewczyna miałam ogromny problem z dobieraniem dla siebie ubrań. Moja szafa była pełna rzeczy, których nie nosiłam i nawet ich nie lubiłam. Potrafiłam kupić piękną bluzkę czy spódnicę, której nigdy nie założyłam ponieważ nie wiedziałam z czym ją połączyć, ponieważ w mojej szafie ubrania do siebie nie pasowały.

Przez lata nauki opanowałam tę sztukę i dzisiaj pomagam kobietom, które tak jak ja kiedyś, mają problem z odnalezieniem swojego stylu, doborem kolorów czy fasonów do swojej figury. Będąc pracującą młodą mamą cenię czas dlatego moją misją jest przekazywać kobietom proste, skuteczne sposoby dbania o siebie. Abyśmy mogły być spełnionymi kobietami, rozwijającymi się zawodowo jednocześnie nie zaniedbującymi swojej kobiecości i atrakcyjności.

Wierzę, że każda z nas bez względu na wszelkie okoliczności ma prawo celebrować swoją kobiecość i cieszyć się atrakcyjnym wyglądem. Atrakcyjność nie ma rozmiaru, stanu portfela ani wieku. Atrakcyjność to poczucie, które mamy w sobie. Zrobię wszystko aby Twoje poczucie atrakcyjności wydobyć lub jeszcze bardziej je wzmocnić.

Przez lata własnych doświadczeń i pracy z klientkami zbudowałam autorskie metody, które mają ułatwiać nasze codzienne życie, a nie je komplikować. Stąd też znajdziesz w kursie strategie, które są szybkie ale skuteczne i wprowadzanie zmian nie będzie wymagało od nas bardzo dużo czasu.

Kup moją książkę! Dołącz do społeczności kobiet, które tak jak Ty są zajęte, zapracowane a mimo to chcą zadbać o swoją kobiecość! Efekty na pewno pozytywnie Cię zaskoczą!

WybierzIdealny Pakiet

Instance 1

29 zł

+ koszty wysyłki książki 11 zł

Książka “Atrakcyjna Każdego Dnia!”

Książka Pauliny Furtowicz Atrakcyjna Każdego Dnia

 • Książka (drukowana), dostarczona prosto do Twojego domu!

69 zł

44 zł

oszczędzasz 25 zł!!!

Książka “Atrakcyjna Każdego Dnia!”

Pakiet Srebrny

Książka Pauliny Furtowicz Atrakcyjna Każdego Dnia

 • Książka (drukowana) dostarczona  prosto do Twojego domu – wartość 29 zł
 • Książka (EBOOK) w formacie PDF – wartość 29 zł
 • DARMOWA DOSTAWA!Wartość 11 zł

366 zł

197 zł

oszczędzasz aż 169 zł!!!

Książka “Atrakcyjna Każdego Dnia!”

Pakiet Złoty

Książka Pauliny Furtowicz Atrakcyjna Każdego Dnia

 • Książka (drukowana) dostarczona  prosto do Twojego domu – wartość 29 zł
 • Książka (EBOOK) w formacie PDF – wartość 29 zł
 • Kurs Video “POKOCHAJ SWOJĄ SZAFĘ” – Pakiet Srebrny! Wartość 297 zł
 • DARMOWA DOSTAWA!Wartość 11 zł

UWAGA! Wysyłka książki zazwyczaj jest realizowana przeze mnie w ciągu 1-2 dni od złożenia i opłacenia zamówienia, jednak zastrzegam sobie prawo do przedłużenia tego terminu do 14 dni (jest to związane z cyklem wydawniczym drukarni)!A jeśli mieszkasz w Ostrowcu Świętokrzyskim, to możliwy jest darmowy odbiór osobisty zakupionej przez Ciebie książki – wystarczy odwiedzić sklep sportowy HI SPORT, Osiedle Słoneczne 14, Ostrowiec Świętokrzyski (Godziny otwarcia: pon- pt 9.30-18.00 sobota: 9.30-13.30).