Korzyści Wynikające z Poznania Typu Naszej Urody
I dlaczego korzyść #4 jest najważniejsza?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, co wyniknie z tego, że na podstawie poprzednich artykułów przeprowadzisz samodzielnie swoją analizę kolorystyczną i dzięki niej poznasz typ swojej urody?

Dzisiaj się tego dowiesz!

W kilku poprzednich artykułach z cyklu Analiza Kolorystyczna (znajdziesz je w propozycjach pod tym tekstem) opisywałam, jak zabrać się do samodzielnego przeprowadzenia Analizy Kolorystycznej i poznania typu swojej urody. Dzisiaj opowiem Ci, jakie praktyczne efekty możesz uzyskać, gdy już poznasz swój typ urody!

Efekt #1 - Makijaż w stylu WOW

Bardzo często widzę, jak duże wyzwanie stanowi dla kobiet dobranie odpowiedniego makijażu – a dzięki temu, że znasz swój typ urody, to wiesz doskonale jakie produkty do makijażu będą dla Ciebie odpowiednie. Bo nie jest żadnym wyzwaniem wymalować się po prostu jak pisanka - ale co ciekawe największym wyzwaniem jest tak dobrać makijaż, aby wyglądał jak najbardziej naturalnie.

Znając już swój typ urody, doskonale wiesz co będzie do Ciebie pasowało a co nie!

Zobaczysz sama jak w Twojej kosmetyczce zacznie zmniejszać się ilość „kosmetyków kupowanych a nieużywanych”, ponieważ od razu przed zakupem będziesz potrafiła dokonać selekcji czy dany kolor kosmetyku jest dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Efekt #2 - Naturalny kolor włosów

Kolejne wyzwanie wielu kobiet to dobranie koloru farby do włosów. Eksperymentujemy z kolorami na głowie, szukamy swojego ideału, w którym będziemy się czuły dobrze. Czasami robimy to samodzielnie, czasami z pomocą fryzjera - ale efekt nie zawsze jest dla nas ( i naszych bliskich) zadowalający.

O ile niektórym kobietom te nowe odcienie na włosach pasują, to niestety często obserwujemy, że kolor na głowie gryzie się z naturalną urodą. Gdy poznasz już swój typ urody, będziesz doskonale wiedziała w jakiej palecie kolorów najlepiej się poruszać - tak, aby twój kolor włosów współgrał z twoją urodą.

Powiedziałam już o dwóch wyzwaniach, które poznanie swojego typu urody załatwia w pełni, a za chwilę opowiem Ci o największych wyzwaniach, które pokonasz dzięki poznaniu typu swojej urody!

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak poznać sekrety analizy kolorystycznej, jak poznać typ swojej urody, to zapraszam Cię do pobrania mojego darmowego poradnika! Kliknij tylko poniższy baner reklamowy i poznaj jeszcze dzisiaj typ swojej urody!

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Analizy Kolorystycznej - Jak Odkryć Swój Typ Urody i Perfekcyjnie Dopasowaną Paletę Barw"

Efekt #3 - Szafa Marzeń!

Kiedy nie wiemy, jakie kolory najbardziej do nas pasują, kiedy nie zwracamy uwagi na kolorystykę ubrań, to w naszej szafie jest totalny chaos kolorystyczny. Albo, co dla wielu z nas jest chyba jeszcze gorsze, ubieramy się tylko w stonowane, bezpieczne (i często NUDNE) kolory!

Natomiast kiedy poznasz już swój typ kolorystyczny, to będziesz doskonale wiedziała jaka kolorystyka ubrań do Ciebie pasuje. Bez problemu wybierzesz takie kolory ubrań, dzięki którym osiągniesz promienny, świeży wygląd. A automatycznie będziesz unikać takich odcieni, które Cię postarzają i sprawiają, że wyglądasz niekorzystnie.

Efekt #4 - Twój czas!

Wszystkie efekty, o których pisałam wyżej są ważne. Ale najważniejszym efektem dla mnie jest czas, który jest walutą nieodnawialną - nie mamy możliwości dwa razy przeżyć tej samej godziny, dlatego tak bardzo cenią analizę kolorystyczną ze względu na czas, który pozwala zaoszczędzić teraz i w przyszłości.

Kiedy precyzyjnie znasz swoje kolory, to nie błąkasz się po sklepie i nie przymierzasz dziesięciu sweterków, ponieważ już na podstawie obserwacji kolorów wybrałaś dwa, które najlepiej pasują do Twojej urody. A wiedząc z czym najlepiej połączyć Twoje kolory, doskonale wiesz jakiego koloru spódnicy poszukać do sweterka, który chcesz kupić. Dzięki temu nie chodzisz przez kolejne 2-3 godziny bezskutecznie próbując coś dopasować.

Podsumowując, co zyskujesz dzięki poznaniu swojego typu urody:

  • wiesz jakie kosmetyki do makijażu są dla Ciebie najlepsze i za pomocą jakich odcieni w naturalny sposób podkreślisz atuty Twojej urody,
  • wiesz jakie odcienie włosów najlepiej współgrają z całą Twoją kolorystyką twarzy,
  • znasz kolory, które sprawiają, że wyglądasz promiennie i świeżo,
  • wiesz jak połączyć ze sobą poszczególne kolory ubrań aby uzyskać harmonijny efekt,
  • zyskujesz czas na porannym szukaniu odpowiednich ubrań,
  • oszczędzasz czas i pieniądze na zakupach,
  • w Twojej szafie są ubrania, które idealnie podkreślają Twoją urodę.

Jestem bardzo ciekawa, która z korzyści wydaje się Tobie najcenniejsza i która najbardziej przekonuje Cię do tego aby jednak poznać swój typ urody i kolory Twojej urody. Czekam na Twój komentarz pod tym postem!

Całuję

Paulina Furtowicz
Kolory Twojej Urody

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Analizy Kolorystycznej - Jak Odkryć Swój Typ Urody i Perfekcyjnie Dopasowaną Paletę Barw"