Wyzwanie SPRZĄTAMY SZAFĘ

Wyzwanie SPRZĄTAMY SZAFY!
Dołącz do bezpłatnego wyzwania!

Sprzątamy szafy to wyzwanie dla nas kobiet. Abyśmy przed nadchodzącą maleńkimi krokami wiosną uporały się z chaosem w naszych szafach.

Zaczynamy w poniedziałek 10 lutego 2020 - o 9:00 będziesz mogła zobaczyć pierwszy Facebook LIVE.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami i może to już czas, żeby w naszym życiu zrobić choćby delikatne porządki? A jak wspominałam w swoim ostatnim artykule, bardzo często dobrym wstępem do porządków i zmian w naszym życiu mogą być porządki w naszych ubraniach, w NASZEJ SZAFIE!

W trakcie tego wyzwania dowiesz się jak uporządkować swoją szafę, aby już zawsze panował w niej ład i harmonia.

Zazwyczaj widok posprzątanej szafy cieszy nas przez tydzień, po czym wraca do niej wcześniejszy chaos
a my odczuwamy frustrację zmarnowanego czasu.

Nigdy więcej.

Pokażę Tobie jakie sztuczki stosuję z moimi klientkami aby na nowo pokochały swoje szafy. Dowiesz się jakie są przyczyny powracającego bałaganu a co najważniejsze jak ich unikać. Pokażę Ci jak za pomocą kilku rozwiązań zawsze mieć co na siebie założyć.

Gotowa na wspólne sprzątanie?

Jeśli wcześniej brakowało Ci motywacji i odkładałaś konkretne porządki z miesiąca na miesiąc- teraz jest
idealny moment abyśmy to zrobiły wspólnie. Zapisując się na wyzwanie otrzymasz na maila dodatkowe materiały pomocne podczas naszego porządkowania.

Zaczynamy w poniedziałek o 9.00 livem, który będzie cały czas dostępny na moim fanpage abyś mogła odsłuchać go w dowolnej chwili.

Plan Działań

  • W pierwszym dniu wyzwania porozmawiamy o tym jakie są przyczyny ciągłego bałaganu w naszych szafach. Dowiesz się dlaczego tak wielu z nas ciężko jest utrzymać porządek w szafie na stałe. Poznasz powód przez który większość naszych porządków nie ma najmniejszego sensu.
  • Gdy odkryjemy źródła bałaganów w naszych szafach, drugiego dnia skupimy się na konkretnej wizji naszej szafy. Porozmawiamy o tym jakie cele powinna spełniać Twoja szafa aby była dopasowana do Twoich ról życiowych i Twojego stylu życia. Pokażę Ci co zrobić aby była funkcjonalna.
  • Z gotowym planem działania trzeciego dnia zabieramy się za porządki. Pokażę Ci jak segregować ubrania tak aby w Twojej szafie zagościł porządek już na zawsze.

Dołącz do naszego bezpłatnego wyzwania i razem (po)sprzątamy szafy!