Webinar 13 luty

WEBINAR
Przekonania i Samoakceptacja
13 luty 2020 - godzina 21:00

Podczas tego bezpłatnego webinaru opowiem Tobie o naszych przekonaniach na temat kobiecości, o ich wpływie na nasze życie oraz o samoakceptacji jako kluczu do wszelkich zmian!


O czym będzie
Mój Webinar?


Czy wiesz jak ogromną moc mają w sobie przekonania które są w nas zakorzenione?

To co słyszałaś w dzieciństwie na temat dbania o siebie, roli kobiety i jej wartości przekłada się na Twoje już dorosłe życie. Jeśli non stop słyszałaś, że wygląd nie ma żadnego znaczenia, możesz teraz czuć wyrzuty sumienia kiedy próbujesz zrobić coś dla siebie. Myślisz czy wypada? A może nie powinnam? Są sprawy ważniejsze, inni są ważniejsi. Czy takie przekonania wspierają nasze życie?

Pewnie zgodzimy się, że nie!
Ale to dopiero wierzchołek góry lodowej!

To co myślimy o sobie wpływa bezpośrednio na nasze działania. Na naszą energię życiową i odwagę stawiania czoła wyzwaniom. Kiedy czujemy się dobrze w naszym ciele z dużo większą pewnością siebie możemy realizować się w codziennym życiu.

Czy wiesz, że bez poczucia samoakceptacji zamiast poprawy wizerunku mamy wrażenie ciągłej walki ze sobą? Może pomyślisz teraz, łatwo powiedzieć trudniej zrobić.

Dlatego podczas webinaru pokażę Tobie sprawdzone sposoby jak rozbudzić w sobie samoakceptację. Bez względu na to, czy do tej pory czułaś się kobietą atrakcyjną czy też brakowało Ci poczucia wartości, pokażę Tobie cały proces, który skutecznie pomaga nam poczuć się kobieco i wyjątkowo.

Odkryjesz swoje atuty, które gwarantuję - masz w sobie!


Zapisz się, jeśli chcesz wziąć udział w Webinarze!


Kim
Jestem?


Paulina Webinar OPT

Być może zastanawiasz się, kim jestem abyś miała spędzić ze mną czwartkowy wieczór?

Nazywam się Paulina Furtowicz i od ponad 10 lat pomagam kobietom czuć się i wyglądać atrakcyjnie każdego dnia.
Pokazuje kobietom jak poprzez szybki, naturalny makijaż, odpowiednio dobraną kolorystykę ubrań i fasony dobrane do typu naszej figury sprawić, że będziemy czuły się atrakcyjnie w każdej sytuacji bez względu na to czy idziemy na ważne biznesowe spotkanie czy na plac zabaw z dziećmi! 

Moją misją jest przekazywać kobietom proste, skuteczne sposoby dbania o siebie. Abyśmy mogły być spełnionymi kobietami, rozwijającymi się zawodowo jednocześnie nie zaniedbującymi swojej kobiecości i atrakcyjności. Wierzę, że każda z nas bez względu na wszelkie okoliczności ma prawo celebrować swoją kobiecość i cieszyć się atrakcyjnym wyglądem.

Atrakcyjność nie ma rozmiaru, stanu portfela ani wieku!
Atrakcyjność to poczucie, które mamy w sobie!

Zrobię wszystko aby Twoje poczucie atrakcyjności wydobyć lub jeszcze bardziej je wzmocnić. By pokazać Tobie sposoby, dzięki którym będziesz wyglądała jeszcze piękniej każdego dnia. Wystarczy, że pojawisz się na moim webinarze, który odbędzie się:

Zapisz się, jeśli chcesz wziąć udział w webinarze!


​​Co da Ci udział w
Moim Webinarze?


Jeśli chcesz wziąć życie w swoje ręce i kształtować je po swojemu bez względu na dotychczasowe przekonania wmawiane nam przez innych ludzi – dołącz do czwartkowego webinaru!

Nawet jeżeli nie będziesz mogła być na żywo, ale temat jest dla Ciebie interesujący, również zapisz się na webinar aby otrzymać powtórkę. W piątek, po webinarze o godz. 8.00 otrzymasz link z nagraniem webinaru, który będzie dostępny do północy. Następnie nagranie webinaru zostanie przeniesione do mojego sklepu online, gdzie będzie dostępne w stałej sprzedaży.