Urodziłam Dziecko... i Przestałam Być Kobietą?


Lubisz układać z dzieckiem puzzle?
Zdarza się Wam czasami zgubić jeden element?

Moje dzieciaki doprowadza to do szału. Oczywiście nie omieszkam przy tej okazji przypominać im, że gdyby sprzątali dokładnie po zabawie na pewno by nic nie zginęło. Ale to jest chyba podobnie, jak z tymi znikającymi skarpetkami w praniu. Wrzucasz dwie, a jedna ginie nie wiadomo gdzie.

Ok, ale wróćmy do naszych puzzli. Wszystko puzzle są, prócz tego jednego. Wiemy dokładnie, co przedstawia obrazek ale ten brakujący puzzel to taka „kropka nad i”. Razem z nim ten obrazek wydawałby się taki perfekcyjny i pełny. Jego brak nie jest oczywiście sprawą życia i śmierci, po prostu jakoś tak kłuje w oczy.

Czy wiesz z czym kojarzy mi się taka niepełna układanka? Brakujący puzzel to dla mnie brakujący obszar z naszego życia.
Sama zobacz, czy coś u Ciebie jest takim puzzlem?
Czy jest coś co Ci doskwiera?
Co czujesz, że zagubiłaś lub straciłaś coś?

Niby wszystko gra, masz dom, zdrowe piękne dzieci, czego Ty kobieto jeszcze chcesz?!?

Ja chcę… chcę być kobietą!

12 Sekretow Atrakcyjnej Mamy

Kiedy zostajesz mamą wszystko się zmienia. Natomiast nie zmienia się jedno - nadal jesteśmy kobietami. Każda z nas ma prawo czuć się i wyglądać atrakcyjnie każdego dnia, również będąc mamą!

Kliknij i pobierz bezpłatny poradnik:
"12 Sekretów Atrakcyjnej Mamy"

Otóż tym brakującym puzzlem może być Twoje poczucie kobiecości...

Dbając o wszystkich często zatracamy naszą kobiecość. Przez długi czas mogłaś to wypierać i mówić, że przecież wygląd nie jest najważniejszy. Ale przyszedł czas kiedy czujesz, że to coraz bardziej uwiera. Niby obrazek tworzy całość, brakuje tylko tego jednego puzzla.

Ale muszę Ci coś powiedzieć - bez tego puzzla układanka nie jest kompletna! I nigdy nie będzie!

Nie oszukuj się, że ten jeden puzzel nie jest ważny.
Jest!
Ty jesteś ważna!

Bo tak jak nie da się ukryć brakującego puzzla, tak samo nie da się ukryć na dłuższą metę braku poczucia kobiecości, atrakcyjności. Można jakiś czas udawać, uśmiechać się i wołać głośno, że jest ok. Choćbyśmy nie wiem jak głośno krzyczały i udawały, że widzimy całość, ten ślad, ten brakujący puzzel jest widoczny.

Czasami tak bardzo koncentrujemy się na byciu dobrą mamą, żoną, gospodynią domu, że zapominamy o tym, że nadal jesteśmy kobietami. Zapominamy o celebrowaniu naszej kobiecości, o naszym rozwoju, o dbaniu o siebie. Gdyby tak udało nam się znaleźć w tej przestrzeni życia czas dla siebie, nasza układanka mogłaby być pełna.

Jeśli włożymy w to trochę wysiłku możemy być usatysfakcjonowane na wszystkich poziomach naszego życia. Wręcz jestem skłonna stwierdzić, że jeśli zadbamy o nasze poczucie kobiecości inne sfery naszego życia na tym tylko zyskają. 

Spełniona kobieta, radosna, promienna, pewna siebie i znająca swoją wartość jeszcze lepiej realizuje się w roli żony, mamy, gospodyni, pracownika, przedsiębiorcy. Więc jeśli kiedyś poczujesz, że jakiegoś puzzla brakuje w Twoim życiu - przyjrzyj się swojemu życiu i upewnij się, że dbasz o wszystko co ważne dla Ciebie!


Całuję
Paulina Furtowicz

12 Sekretow Atrakcyjnej Mamy

Kiedy zostajesz mamą wszystko się zmienia. Natomiast nie zmienia się jedno - nadal jesteśmy kobietami. Każda z nas ma prawo czuć się i wyglądać atrakcyjnie każdego dnia, również będąc mamą!

Kliknij i pobierz bezpłatny poradnik:
"12 Sekretów Atrakcyjnej Mamy"