Kolory Twojej Urody


Wyglądaj i czuj się atrakcyjnie każdego dnia


Sprawdź Jak Mogę
Pomóc TobieSprawdź Jak Mogę
Pomóc Tobie OsobiścieNajnowsze
Artykuły


Polskie Marki Odzieżowe
Obecne czasy pokazały nam jak pandemia wpływa na wiele obszarów naszego życia. A co z modą? Z ubraniami? Przecież to, że większość czasu spędzamy w domu, nie oznacza że zaczęłyśmy chodzić nago, prawda?
Czy każda kobieca marka musi być różowa?
Kolor różowy często wybierany jest w celu wydzielenia produktów „tylko dla kobiet” - maszynki do golenia! Ja uważam, że kobieca marka wcale nie musi być różowa. Niekiedy wręcz nie powinna być różowa!
Wykorzystaj moc kolorów w budowaniu marki!
Moc kolorów wykorzystywana jest w wielu dziedzinach, m. in.: w aranżacji wnętrz, znakach ostrzegawczych, w malarstwie, makijażu. Ale czy wiedziałaś, że możesz również wykorzystać moc kolorów w Twoim biznesie?
Daj sobie pozwolenie na zadbanie o siebie!
Czy matce wypada dbać o siebie? Oczywiście, że nie! Matka ma przecież dbać o dom, dzieci i męża. Czy aby na pewno nie da się inaczej? Może czas to zmienić?
Jak rozmawiać z Partnerem o swojej transformacji wizerunku?
Gdy po latach zaniedbywania się kobieta zaczyna dbać o siebie, inni myślą że pewnie ma kochanka! Podobnie może myśleć jej partner. Co zrobić, żeby tego uniknąć?
Lato w Sukience
Jak znaleźć sukienkę na lato, która będzie idealnie pasowała do Twojego typu figury i w której będziesz się czuła jak przysłowiowy "milion dolarów? Kliknij i sprawdź sama!
Zakupy z Dzieckiem – Co Zrobić, Żeby Poszły Sprawnie?
Wielu mamom zakupy z dziećmi kojarzą się z mało przyjemnymi sytuacjami, niekiedy wręcz z armageddonem. A przecież wcale nie musi tak być, wystarczy kilka zmian!
Urodziłam Dziecko… i Przestałam Być Kobietą?
Czy jest coś co Ci doskwiera? Co czujesz, że zagubiłaś lub straciłaś coś? Czy jesteś pewna, że w układance Twojego życia nie ma jakiegoś brakującego puzzla?
Pokochaj Poranki, Gdy Nie Musisz Się Zastanawiać, Co Założyć!
Czyli Zestawy Ubrań rządzą. Tak wiem, brzmi to trochę nudno i mało kreatywnie. Ale zapewniam Cię, że tak nie jest - zresztą przekonaj się sama!

Kilka Słów
o Mnie


nazywam się...
Paulina Furtowicz

i od ponad 10 lat zajmuję się wydobywaniem piękna z kobiet. Misją mojej pracy jest to, by każda kobieta, bez względu na wiek, czuła się atrakcyjnie każdego dnia! 

Pokażę Ci, jak w łatwy i szybki sposób możesz zadbać o siebie, jednocześnie nie poświęcając na to zbyt dużo czasu.