Start | Kolory Twojej Urody – Paulina Furtowicz

Odkryj Kolory Twojej Urody i Wyglądaj Atrakcyjnie Każdego Dnia!

  • Czy chcesz poznać paletę kolorów, które w naturalny sposób podkreślą Twoją urodę?
  • Czy chcesz odkryć, jakie ubrania podkreślą atuty Twojej figury?
  • Czy chcesz dowiedzieć się, jaki makijaż idealnie pasuje do Ciebie?
  • Czy chcesz czuć się pewnie w każdej codziennej sytuacji?

Sprawdź Jak Mogę
Pomóc TobieSprawdź Jak Mogę
Pomóc Tobie OsobiścieNajnowsze
Artykuły


Polskie Marki Odzieżowe
Obecne czasy pokazały nam jak pandemia wpływa na wiele obszarów naszego życia. A co z modą? Z ubraniami? Przecież to, że większość czasu spędzamy w domu, nie oznacza że zaczęłyśmy chodzić nago, prawda?
Czy każda kobieca marka musi być różowa?
Kolor różowy często wybierany jest w celu wydzielenia produktów „tylko dla kobiet” - maszynki do golenia! Ja uważam, że kobieca marka wcale nie musi być różowa. Niekiedy wręcz nie powinna być różowa!
Wykorzystaj moc kolorów w budowaniu marki!
Moc kolorów wykorzystywana jest w wielu dziedzinach, m. in.: w aranżacji wnętrz, znakach ostrzegawczych, w malarstwie, makijażu. Ale czy wiedziałaś, że możesz również wykorzystać moc kolorów w Twoim biznesie?
Daj sobie pozwolenie na zadbanie o siebie!
Czy matce wypada dbać o siebie? Oczywiście, że nie! Matka ma przecież dbać o dom, dzieci i męża. Czy aby na pewno nie da się inaczej? Może czas to zmienić?
Jak rozmawiać z Partnerem o swojej transformacji wizerunku?
Gdy po latach zaniedbywania się kobieta zaczyna dbać o siebie, inni myślą że pewnie ma kochanka! Podobnie może myśleć jej partner. Co zrobić, żeby tego uniknąć?
Lato w Sukience
Jak znaleźć sukienkę na lato, która będzie idealnie pasowała do Twojego typu figury i w której będziesz się czuła jak przysłowiowy "milion dolarów? Kliknij i sprawdź sama!
Zakupy z Dzieckiem – Co Zrobić, Żeby Poszły Sprawnie?
Wielu mamom zakupy z dziećmi kojarzą się z mało przyjemnymi sytuacjami, niekiedy wręcz z armageddonem. A przecież wcale nie musi tak być, wystarczy kilka zmian!
Urodziłam Dziecko… i Przestałam Być Kobietą?
Czy jest coś co Ci doskwiera? Co czujesz, że zagubiłaś lub straciłaś coś? Czy jesteś pewna, że w układance Twojego życia nie ma jakiegoś brakującego puzzla?
Pokochaj Poranki, Gdy Nie Musisz Się Zastanawiać, Co Założyć!
Czyli Zestawy Ubrań rządzą. Tak wiem, brzmi to trochę nudno i mało kreatywnie. Ale zapewniam Cię, że tak nie jest - zresztą przekonaj się sama!

Kilka Słów
o Mnie


nazywam się...
Paulina Furtowicz

i od ponad 10 lat zajmuję się wydobywaniem piękna z kobiet. Misją mojej pracy jest to, by każda kobieta, bez względu na wiek, czuła się atrakcyjnie każdego dnia! 

Pokażę Ci, jak w łatwy i szybki sposób możesz zadbać o siebie, jednocześnie nie poświęcając na to zbyt dużo czasu.