Pokochaj Poranki, Gdy Nie Musisz Się Zastanawiać, Co Założyć!

Czytając tytuł artykułu trochę się rozmarzyłaś?

Bo która z nas nie chciałaby już nigdy więcej mieć dylemat co na siebie założyć? Brzmi nierealnie? Kiedyś też mi się tak wydawało, że to niemożliwe. Ale wiesz co, kiedy pozna się kilka strategicznych sposobów na organizację swojej szafy naprawdę zaczyna to być możliwe!

Dzisiaj chciałabym zapalić w Tobie idee tworzenia zestawów ubrań.

Gotowe zestawy ubrań to najlepszy sprawdzony sposób na bezstresowe poranki. Główny problem polega na tym, że takie gotowce źle nam się kojarzą. Mamy wrażenie, że są to nudne połączenia ubrań i mało kreatywne.

Nic bardziej mylnego!

Może pomyślisz: A co jeśli w danym dniu zechce założyć coś innego? Super, jeśli pewnego dnia będziesz miała więcej czasu na kreatywność nic nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć nową stylizację i założyć coś czego nie było w planie.

Bo gotowe zestawy ubrań mają ułatwiać nasze życie w codziennym zawirowaniu, a nie zabijać naszą kreatywność. Możesz również co jakiś czas modyfikować swoje zestawy, łączyć ubrania w nowe stylizacje i cieszyć się różnorodnością.

Tworzenia gotowych zestawów ubrań uczę dokładnie i omawiam na wielu przykładach w moim kursie online Atrakcyjna Każdego Dnia (do kupienia wkrótce!).

Kup w przedsprzedaży Kurs Online

"Atrakcyjna Każdego Dnia"

7 praktycznych lekcji do obejrzenia w dowolnym czasie i każdym miejscu

Natomiast na początek, zastanów się na jakich zestawach Tobie zależy.

Czy chcesz aby były to zestawy biznesowe, typowo do pracy?
Może rano zaprowadzając dzieci do szkoły potrzebujesz szybko się przemieszczać?
Zależy Tobie na czymś praktycznym ale jednocześnie kobiecym i wygodnym?

Od tych pytań powinnyśmy zaczynać tworzenie naszych zestawów.

Fantastyczne propozycje na każdą okazję znajdzie na platformie Pinterest. Wystarczy wpisać rodzaj zestawów jakich szukamy i wyskoczy nam ogromna ilość przykładowych stylizacji, które później możemy przenieść na naszą szafę. Zresztą spójrz sama:

W jaki sposób przechowywać gotowy zestaw?

Zestaw możesz położyć obok siebie na półce w szafie lub jeśli masz taką możliwość powiesić na jednym wieszaku. Ważne jest to by ubrania wchodzące w skład jednego zestawu leżały stosunkowo blisko siebie.

Zestawy te możesz dowolnie modyfikować w zależności od Twojego nastroju i sytuacji. Możesz dać upust swojej kreatywności lub postawić na prostotę i klasykę - wybór zawsze należy do Ciebie!

Całuję
Paulina Furtowicz

Kup w przedsprzedaży Kurs Online

"Atrakcyjna Każdego Dnia"

7 praktycznych lekcji do obejrzenia w dowolnym czasie i każdym miejscu