Pewnie nie raz, jak każda z nas miałaś postanowienia noworoczne, wielkie plany na Nowy Rok i chęć zmiany w swoim życiu. Stawiamy sobie wysokie wymagania już na samym starcie. Zrzucę 10 kg, nauczę się angielskiego, zdobędę nową pracę...
Niestety po drodze dopada nas codzienność ze swoimi bieżącymi obowiązkami i nasze plany rozmywają się.

Nie jestem specjalistą od wyznaczania celów ale dzisiaj chciałabym zachęcić Cię do postawienia sobie jednego małego celu związanego z Twoim wyglądem. Niech to będzie : regularna wizyta u fryzjera, delikatny makijaż na co dzień przed pracą czy też zakup kilku nowych ubrań, które będą podkreślały Twoją figurę.

Chodzi o to, by ten cel przyczynił się do Twojego lepszego samopoczucia. Byś realizując go czuła się szczęśliwsza. Jedną z nas relaksuje wizyta u kosmetyczki inną u fryzjera. A co Tobie przychodzi na pierwszą myśl? Jaki mały cel chciałabyś zrealizować?

To co ktoś inny może uznać za banał, ja uważam za bardzo ważny element naszego życia. Nasz wygląd ma wpływ nie tylko na to, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie, ale głównie na to jak i co myślimy o sobie. Gdy dobrze się czujemy w swoim ciele, jesteśmy pewniejsze siebie. Dzięki czemu wzrasta nasza samoocena, a my czujemy, że możemy osiągać więcej. Dlatego każdy kolejny cel, który sobie wyznaczymy będzie jeszcze ambitniejszy a my będziemy przekonane, że
uda nam się go zrealizować, ponieważ wierzymy w siebie. Wierzymy, że damy radę.

A ja wierzę, że Ty również dasz radę. Przecież jesteś piękną, atrakcyjną kobietą, która pielęgnuje swoją kobiecość, która doskonale czuje się w swoim ciele! Twój styl jest odzwierciedleniem Twojego charakteru, cóż więc może stanąć na drodze do realizacji Twojego celu?

Całuję!
Paulina