Lato w Sukience LP

Lato w Sukience

Kochasz letni powiew powietrza? Chcesz czuć się swobodnie w swojej sukience? A może chcesz wyglądać w niej jak milion dolarów?

Często letnie sukienki podobają nam się na kimś - ale my siebie w nich nie widzimy. Nie wiemy jaki fason, kolor i styl sukienki będzie do nas pasować. Ale to się zmieni!

Ta wiedza może zmienić Twoje życie!


"Lato w Sukience"

Znajdź Sukienkę, w Której Poczujesz Się Jak w Drugiej Skórze!

Lato w Sukience - Paulina Furtowicz

Kochasz letni powiew powietrza? Chcesz czuć się swobodnie w swojej sukience? A może chcesz wyglądać w niej jak milion dolarów?


Często letnie sukienki podobają nam się na kimś- ale my siebie w nich nie widzimy. Nie wiemy jaki fason, kolor i styl sukienki będzie do nas pasował.


Największe wyzwanie to dobranie sukienki do naszego typu sylwetki, a ponieważ podczas lata odsłaniamy zdecydowanie więcej ciała, dlatego ogromną rolę pełni właściwe dopasowanie sukienki do naszej figury.


Aby ułatwić ten proces i wprost podpowiedzieć Ci idealnie pasujące fasony, stworzyłam poradnik w formie Ebooka, w którym pokazałam propozycje sukienek dla każdego typu sylwetki. Przy każdej sylwetce stworzyłam listę wskazówek, jakie powinna spełniać sukienka, aby idealnie podkreślić daną figurę.


A co najlepsze, wszystkie przykładowe stylizacje pochodzą z naszych rodzimych marek odzieżowych. Więc możesz znaleźć sukienkę w genialnej jakości i wspierać przy tym Polskie Marki. 


Standardowy koszt tego rozbudowanego i wypełnionego samymi konkretami poradnika to 47 zł. Ale właśnie dla Ciebie przygotowałam Letnią Promocję. Jeśli zapiszesz się na moją listę mailingową, to będziesz mogła kupić mój poradnik w atrakcyjnej cenie 27 zł (dokładnie o 20 zł taniej!). Aby skorzystać z promocji, kliknij poniższy przycisk i zapisz się na listę mailingową Kolory Twojej Urody.


Ten poradnik to 179 konkretnych wskazówek dla każdego typu sylwetki.
Znajdź sukienkę w której poczujesz się jak w drugiej skórze.
Znajdź sukienkę w której poczujesz się jak milion dolarów i noś ją jak najczęściej.

A wszystko po to, byś czuła się i wyglądała jeszcze atrakcyjniej każdego dnia!