Kolory Twojej Urody
Dlaczego Warto Je Odnaleźć?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego do blondynki pasuje jeden zestaw kolorów, a szatynka musi stosować kompletnie inne kolory, aby podkreślić swoją urodę?

Zaraz się dowiesz, jak dlaczego warto dobierać w swoim życiu kolory dopasowane do Twojego typu urody!

Dzisiaj porozmawiamy o Kolorach Twojej Urody.

Tak, dobrze przeczytałaś - TWOJEJ URODY! Podkreślam to, ponieważ każda z nas ma unikatową, wspaniałą urodę... tylko po prostu nie zawsze wiemy, jak ją podkreślić i ujawnić światu!

Dlaczego w ogóle poruszam temat kolorów urody?

Ponieważ wierze, że każda kobieta może wyglądać atrakcyjnie i każda z nas ma taką paletę kolorów, która sprawia, że jej naturalna uroda rozkwita. A mówiąc całkiem wprost bez względu na to, czy ma na sobie makijaż czy też nie- to będzie wyglądała w tych kolorach przepięknie.

Te kolory wynikają wprost z naszego typu urody.

Nasza uroda to swojego rodzaju zespół cech widocznych w naszym wyglądzie, tutaj mam na myśli nasz naturalny odcień włosów, skóry i kolor oczu.

I teraz właśnie zależy nam na tym, aby jak najdokładniej określić naszą kolorystykę oczu, skóry i włosów.

Dla przykładu są kobiety o bardzo jasnych naturalnych włosach, mające bardzo jasną cerę i błękitne oczy.

Są też kobiety o ciemniejszych włosach, o złocistych refleksach, mają oczy w ciepłym odcieniu zieleni i brązu oraz ich skóra ma wyraźnie ciepły beżowy odcień.

Po prostu, pod względem kolorystyki naszej urody bardzo się różnimy.

Ta wiedza o naszych naturalnych kolorach jest bardzo pomocna, ponieważ możemy ją przełożyć na kolory, które będziemy nosiły „na sobie” - zarówno w ubraniach jak i w makijażu.

Zależy nam uzyskaniu efektu harmonii aby kolory które mamy na sobie współgrały z naszą urodą.

Czyli podsumowując  kolory Twojej urody to takie kolory, które idealnie komponują się z Twoją urodą, podkreślają ją i sprawiają, że Twoja skóra promienieje naturalnym blaskiem, a oczy błyszczą jeszcze mocniej.

To takie kolory, które tworzą piękną harmonię między Twoją urodą a ubraniem, które masz na sobie.

Teraz być może zastanawiasz się jak odkryć te kolory Twojej urody?

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Analizy Kolorystycznej - Jak Odkryć Swój Typ Urody i Perfekcyjnie Dopasowaną Paletę Barw"

Przede wszystkim proszę Cię byś na początku, przyjrzała się dokładnie sobie bez makijażu i zobaczyła swój odcień skóry, oczu, czy są jasne, ciemne, może wyraźnie widać w nich złociste, ciepłe plamki postaraj się jak najdokładniej określić ten odcień, to samo zrób ze swoimi włosami.

Jeśli nie farbujesz włosów w ogóle, to zadanie jest proste, bo nie masz problemu z określeniem naturalnego odcienia włosów. Ale jeśli jednak je farbujesz, to spróbuj po odroście ocenić  lub przypomnij sobie, jaki tak właściwie jest Twój naturalny odcień włosów.

Ta Twoja naturalna kolorystyka będzie dla Ciebie wskazówką w doborze kolorystyki ubrań czy makijażu!

Być może zastanawiasz się teraz, po co to wszystko...

Wyobraź sobie, co się stanie, gdy do ciepłej, naturalnej kolorystyki Twojej urody dodamy ubrania i makijaż w wyraźnie ciepłych odcieniach?
I analogicznie, gdy naturalne kolory Twojej urody są zdecydowanie ciemne, mocne i wyraziste, to jak będziesz wyglądać, gdy Twój makijaż i ubranie również będą zawierać się w takiej właśnie palecie barw?
Moim zdaniem będziesz wyglądać NAPRAWDĘ SUPER!

Dlaczego?

Ponieważ jeśli przeniesiemy nasze naturalne kolory  z urody na nasze ubrania, to uzyskamy piękny i podkreślający naszą urodę efekt harmonii kolorystycznej!

Kolejnym krokiem który pomoże Tobie określić Kolory Twojej urody jest analiza kolorystyczna.

O analizie pisałam w jednym z poprzednich artykułów. Jest to usługa wykonywana przez kolorystów, polegająca na precyzyjnym określeniu naszego typu urody na podstawie analizy reakcji na poszczególne kolory z bardzo szerokiej palety barw.
Jak najbardziej warto z takiej usługi skorzystać - jeśli będziesz chciała abym taką analizę dla Ciebie wykonała to zapraszam oczywiście do kontaktu >>

Natomiast na ten moment,  chciałabyś dowiedzieć się jak samodzielnie można spróbować określić kolory, które najbardziej harmonizują z Twoją urodą, to zapraszam do artykułu na ten temat (możesz go przeczytać tutaj >>).

Pamiętaj, od matki natury dostałaś swój unikatowy typ urody, teraz tylko podkreślaj swoje naturalne piękno każdego dnia!

Całuję!

Paulina Furtowicz
Kolory Twojej Urody

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Analizy Kolorystycznej - Jak Odkryć Swój Typ Urody i Perfekcyjnie Dopasowaną Paletę Barw"