Jednorazowa Metamorfoza Czy Trwała Poprawa Wizerunku?
Która opcja jest Ci obecnie bliższa?

Jednorazowy numerek czy długotrwały związek?

To pytanie często pojawia się w głowie kobiet, kiedy poznają nowego mężczyznę i zastanawiają się, czy zależy mu na jednorazowym numerku czy na długotrwałym związku. Prawda?

Ale to JA dzisiaj podobne pytanie skieruję do Ciebie!

Jak zapewne już wiesz, od ponad 10 lat pomagam kobietom czuć się i wyglądać atrakcyjnie każdego dnia. I dzisiaj mam pytanie do Ciebie - czy jeśli miałabyś skorzystać z:

a) jednodniowej totalnej metamorfozy wizerunku albo

b) poznać sposób, który pomoże Tobie już na stałe poprawić Twój wizerunek, tak byś czuła się po prostu atrakcyjnie dla siebie samej już każdego dnia,

to którą opcję byś wybrała?

Jeśli wybrałaś opcję „a”, to na tym etapie możesz zakończyć czytanie, gdyż mój artykuł raczej Cię nie zainteresuje. Zamiast tego znajdź w internecie program telewizyjny, gdzie na taką metamorfozę możesz się zgłosić.

Natomiast jeśli wybrałaś opcję „b” i zależy Tobie na długotrwałej poprawie Twojego wizerunku, to zostań ze mną do samego końca.

Osobiście jestem trochę w gorącej wodzie kąpana, nie lubię czekać i dzisiaj chciałabym posadzić sadzonkę truskawek, a jutro już jeść je z cukrem i bitą śmietaną. Ale życie to nie koncert życzeń i nauczyłam się tego, że na pewne efekty muszę poczekać. Dzisiaj będę zachęcała Cię, byś podjęła wyzwanie i nastawiła się na większy wysiłek, a nagroda, która czeka na Ciebie na finiszu będzie na pewno tego warta!

Osoby, który rozwijają się zawodowo, często wykonują różne projekty i wiedzą o tym, że każde większe zadanie składa się z wiele małych zadań. I musi być ułożone w formie projektu, po to aby dało się je w pełni zrealizować, a nie obudzić się za miesiąc z ręką w nocniku, że jakaś czynność nie została wykonana do końca i cały projekt legł w gruzach...

Jeśli na obecnym etapie swojego życia podjęłaś decyzję, że to jest czas kiedy chcesz bardziej zadbać o siebie, to proponuję byś podeszła do tego tematu w sposób projektowy. To do czego będę zachęcała Cię po tym artykule, to do założenia zeszytu, który nazwiesz „Projekt - mój nowy wizerunek”, w którym rozłożysz na czynniki pierwsze to, nad czym chcesz w najbliższym czasie popracować w kontekście zmiany swojego wizerunku.

Kup w przedsprzedaży Kurs Online

"Atrakcyjna Każdego Dnia"

7 praktycznych lekcji do obejrzenia w dowolnym czasie i każdym miejscu

Na przykład, jeśli chcesz zadbać o swoją sylwetkę, rozpisz co dokładnie musisz zrobić, aby osiągnąć wymarzony rozmiar. Wypisz wszystkie czynności bardzo dokładnie, bo przecież w codziennym zawirowaniu nie będziesz miała czasu zastanawiać się, przypominać sobie co właściwie miałaś zrobić. Po prostu sięgasz do swojego zeszytu i wszystko jasne!

Jeśli chcesz bardziej zadbać o swoją skórę zrób podobnie. Rozpisz, co w związku z tym powinnaś zrobić i podziel te wszystkie czynności na mniejsze kroki.

Tak samo możesz rozpisać każdy obszar, nad którym chcesz popracować.

Ale wracając do tematu metamorfoz. Wiesz, wychodząc ze studia telewizyjnego możesz być odmieniona, możesz mieć ładny makijaż i piękne ubranie, ale co dalej? Czy dostałaś dokładną instrukcję dalszego utrzymania tego efektu? Czy wiesz jakie ubrania do Ciebie pasują i dlaczego?

Czasami oczekujemy, że w jeden dzień zmieni się wszystko co kumulowałyśmy przez lata. Ja proponuję dać sobie więcej czasu i skupić się na trwałej poprawie wizerunku, a osiągniemy ją dzięki systematyczności i metodzie małych kroków. Na koniec spytam Cię ostatni raz:

Chcesz jednorazowej metamorfozy czy trwałej poprawy wizerunku? Jeśli będziesz chciała, abym rozwinęła ten temat, daj znać w komentarzu.
Całuję

Paulina Furtowicz
Kolory Twojej Urody

Kup w przedsprzedaży Kurs Online

"Atrakcyjna Każdego Dnia"

7 praktycznych lekcji do obejrzenia w dowolnym czasie i każdym miejscu