Jaki Mam Typ Figury?
I Dlaczego Warto To Ustalić?

Czy zastanawiałaś się kiedyś jaki masz właściwie typ figury?

Zaraz się dowiesz, jakie w ogóle typy figury rozróżniamy, jak możesz ustalić, który typ najbardziej pasuje do Ciebie... i wreszcie, co możesz z tą wiedzą zrobić!

Dzisiaj porozmawiamy o Typach Kobiecej Figury

Na pewno nie raz wpadło w twoje ręce czasopismo z różnymi poradami jakie ubrania wybierać przy określonym typie figury i często również takie porady możemy znaleźć w internecie.

„Hmm podobno jestem gruszką, a może jednak trójkątem”, zastanawiasz się podczas lektury?

Czytamy opisy typów figury i próbujemy za wszelką cenę wcisnąć się w któryś z nich. Problem pojawia się wtedy, gdy naczytamy się różnych porad i zaczynają się one nawzajem ze sobą wykluczać. Wówczas poddajemy się i twierdzimy, że to chyba jednak nie dla nas.

Dzisiaj chciałabym przybliżyć Tobie o co właściwie chodzi z tymi typami sylwetki, ale wiesz tak po ludzku bez żadnego specjalistycznego nazewnictwa. Chcę żebyś znała najprostszy podział na typy figury.

Zaczynamy 😉

Wyróżniamy 4 główne typy sylwetki: prostokąt, odwrócony trójkąt, trójkąt i klepsydra. Omówię teraz dla Ciebie te wszystkie typy figury razem z przykładami gwiazd, które prezentują poszczególny typ figury, tak abyś mogła ocenić jak w rzeczywistości wygląda dana figura.

A specjalnie dla Ciebie przygotowałam także darmowy poradnik, a w nim jeszcze dokładniejsze omówienie każdej figury z przykładami stylizacji. Jeśli chcesz go otrzymać, kliknij w baner poniżej!

Sekrety Twojej Figury - Darmowy Poradnik

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Twojej Figury - Jak Odkryć Typ Swojej Figury i Prefekcyjnie Dopasowane Do Niej Ubrania?"

PROSTOKĄT
Kobieta o typie figury prostokąta ma ramiona, biust i biodra mniej więcej takiej samej szerokości. Brakuje u niej wyraźnego wcięcia w talii. Często mówi się, że jest to sylwetka trochę chłopięca, przez brak zarysowanej talii i zaokrąglonych bioder. Taki typ figury reprezentuje na przykład Demi Moore.

ODWRÓCONY TRÓJKĄT
Kobieta o sylwetce odwróconego trójkąta posiada ramiona wyraźnie szersze od bioder. Taki typ figury reprezentuje na przykład Angelina Jolie.

TRÓJKĄT
Kobieta o typie figury trójkąta ma wąskie ramiona i szerokie biodra. Biodra są zawsze znacznie szersze niż ramiona. Taki typ figury reprezentuje na przykład Jennifer Lopez.

KLEPSYDRA
Kobieta o sylwetce klepsydry ma ramiona i biodra mniej więcej takiej samej szerokości oraz posiada wyraźne wcięcie w talii, przez co jej talia jest mocno zaznaczona. Taki typ figury reprezentuje na przykład Oprah Winfrey.

Ciekawa jestem, jaki Twoim zdaniem jest najbardziej pożądany typ figury przez kobiety?
Z moich doświadczeń - większość pytanych przeze mnie kobiet chciałaby mieć typ figury klepsydry, ponieważ jest on najbardziej proporcjonalny, a do tego ta seksowna talia!

Ale cóż, przecież naszego typu figury zmienić nie możemy.

Możemy jednak za pomocą stylizacyjnych sztuczek optycznie zmieniać poszczególne elementy naszej figury!
Jak się za to zabrać i jak to zrobić? Wystarczy, że pobierzesz mój darmowy poradnik "Sekrety Twojej Figury" - kliknij baner pod tym tekstem i już! 🙂

Całuję!

Paulina Furtowicz
Kolory Twojej Urody

Sekrety Twojej Figury - Darmowy Poradnik

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Twojej Figury - Jak Odkryć Typ Swojej Figury i Prefekcyjnie Dopasowane Do Niej Ubrania?"