Jak rozmawiać z Partnerem o swojej transformacji wizerunku?

Gdy po latach zaniedbania kobieta zaczyna dbać o siebie inni myślą, że pewnie ma kochanka!

Podobnie może myśleć jej partner.

Są momenty w naszym życiu gdy podejmujemy decyzje o zmianie. Możemy postawić sobie cel poprawy naszego wizerunku. Mówimy sobie DOŚĆ, pora wziąć się za siebie! 

Czasami jesteśmy tak bardzo skupione na tym aby osiągnąć w końcu nasz wymarzony wizerunek, że nie widzimy nic poza tym naszym nowym celem wizerunkowym.

W prywatnych rozmowach kobiety przyznają się, że odkąd zaczęły bardziej dbać o siebie, uprawiać sport, ubierać się bardziej kobieco, to ich partnerzy zamiast je w tym dopingować, „nabijają się”, „rzucają kąśliwymi uwagami”. Może to działać zniechęcająco a na pewno jest to po prostu po ludzku przykre...

I wiesz co? Nie powiem „ facet to świnia”, bo w pewnym sensie ma prawo tak mówić.
Ma prawo zachowywać się w ten sposób, ponieważ być może czuje się po prostu zagrożony.

Zastanówmy się z czego wynika jego zaczepne zachowanie?

Gdy po długich latach zaniedbywania siebie podejmujemy decyzję by zrobić coś dla siebie, możemy być tak nakręcone pozytywnie do zmiany, że zapominamy poinformować bliskich, po co właściwie to robimy i z czego wynika nasza zmiana. 

Często po latach nic nie robienia, skupiamy się tak mocno na sobie, że zapominamy o całym świecie.
A w tym świecie jest nadal Twój partner.

I dzisiaj spróbujemy wejść w jego buty!

12 Sekretow Atrakcyjnej Mamy

Kiedy zostajesz mamą wszystko się zmienia. Natomiast nie zmienia się jedno - nadal jesteśmy kobietami. Każda z nas ma prawo czuć się i wyglądać atrakcyjnie każdego dnia, również będąc mamą!

Kliknij i pobierz bezpłatny poradnik:
"12 Sekretów Atrakcyjnej Mamy"

Tak w JEGO BUTY.
A wiesz dlaczego?

Ponieważ warto zastanowić się jak z jego perspektywy wygląda Twoja przemiana wizerunkowa. On widzi, że jego żona/ partnerka zaczyna coraz bardziej dbać o siebie. I teraz w większości męskich głów nie pojawi się najpierw myśl:

„super, że dba o siebie, pomyślę jak mogę ją w tym wspierać bardziej”. 

Tylko zazwyczaj na początku mężczyzna podejrzliwie pomyśli:

„kurcze po co ona to robi, po co się tak stara... hmmm może kogoś ma”! 

I może to wydać się Tobie po prostu żenujące i śmieszne ale nie wiemy jakie myśli do końca krążą w głowach naszych facetów. Poprzez takie kąśliwe uwagi być może chce Cię zniechęcić.

Nie jesteśmy w stanie zmienić jego myśli ale możemy go uspokoić. Zamiast od razu wpadać w furię i wyrzucać mu, że Cie nie wspiera, to spróbuj zacząć od prostej rozmowy.
Wytłumacz mu dlaczego zaczęłaś bardziej dbać o siebie, po co i dla kogo to robisz.

Jeśli urodziłaś dzieci i jesteście spełnionymi rodzicami ale jednocześnie nie jesteś spełniona jako kobieta, nie czujesz się przede wszystkim kobieco, to powiedz mu, że właśnie po to zaczęłaś dbać o siebie żeby wrócić do swojej formy.

Może chcesz wyglądać atrakcyjniej dla niego? Koniecznie mu o tym powiedz! Jego męskie ego urośnie pod niebosa, a jego kąśliwe gadanie natychmiast zmieni się w motywujący doping. Zamiast rezygnować z dalszej pracy nad swoim wizerunkiem sprawdź czy ta metoda nie przyniesie lepszych rezultatów dla Ciebie, partnera i Waszego związku.

Całuję
Paulina Furtowicz

12 Sekretow Atrakcyjnej Mamy

Kiedy zostajesz mamą wszystko się zmienia. Natomiast nie zmienia się jedno - nadal jesteśmy kobietami. Każda z nas ma prawo czuć się i wyglądać atrakcyjnie każdego dnia, również będąc mamą!

Kliknij i pobierz bezpłatny poradnik:
"12 Sekretów Atrakcyjnej Mamy"