Jak Dobrać Makijaż Do Typu Twojej Urody?
Poznaj moje dwa ulubione sposoby!

Chcesz dowiedzieć się jak dobrać idealny makijaż do typu urody?
Pokażę Tobie dwa rozwiązania. Być może wypróbujesz oba, albo zdecydujesz się na jedno. Wybór jak zawsze należy do Ciebie.

Dzisiaj zajmiemy się kwestią doboru makijażu idealnie pasującego do typu Twojej urody!

Pierwszy sposób na dobranie dla siebie idealnego makijażu to samodzielne testowanie. Ważne jest aby podejść do tego ćwiczenia z pozytywnym nastawieniem, na spokojnie, nie spieszyć - pośpiech nie jest wskazany.

Na sam początek nałóż swój ulubiony podkład w minimalnej ilości, następnie kilka różnych odcieni pomadek, ale co ważne, zrób sobie zdjęcia w każdej z nich - koniecznie w dobrym oświetleniu. Czyli nakładasz jeden odcień, robisz zdjęcie, zmywasz, nakładasz następny itd. Oczywiście, aby uniknąć nadmiernego zaczerwienienia na ustach zacznij od jak najjaśniejszego odcienia i na koniec przejdź do najciemniejszego.

Następnie, w podobny sposób zajmij się makijażem oka. Zacznij od delikatnego podkreślenia oka, zrób sobie zdjęcie, następnie zrób troszkę mocniejsze podkreślenie oka, znów zrób sobie zdjęcie i na koniec bardzo mocne podkreślenie oka.

Na którym zdjęciu makijaż wygląda najlepiej?
Czy lepiej czujesz się w jasnej czy ciemnej kolorystyce?
Może bardziej odpowiadają Tobie ciepłe lub chłodne tonacje?
Czy Twoja uroda rozbłysła w lekkim makijażu czy dopiero mocny makijaż ją podkreślił i wydobył z niej to co najpiękniejsze?

Chodzi nam o to, abyś podczas samego malowania już obserwowała reakcję Twojej urody na dany makijaż a później jeszcze upewniła się na podstawie obserwacji zdjęć. Idealnie, jeśli możesz dodatkowo poprosić obiektywną osobę o udzielenie Tobie odpowiedzi na te pytania.

Oczywiście są pewne minusy tej metody, nie zawsze widok makijażu na zdjęciu będzie taki sam jak w rzeczywistości, dodatkowo nie każda kobieta ma kilkanaście różnych odcieni produktów do makijażu aby móc na nich zrobić testy. Dlatego nie u każdej kobiety ten sposób może całkowicie rozwiązać problem z makijażem - ale gwarantuję, że na pewno ułatwi nam wybór kolorystyki na przyszłość.

Drugi sposób na dobranie dla siebie idealnego makijażu to poznanie swojego typu urody.
Mamy tutaj dwie możliwości w ramach tej metody: albo robimy to samodzielnie albo za pomocą profesjonalnej analizy kolorystycznej.
Materiał jak zrobić to samodzielnie znajdziesz poniżej!

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Analizy Kolorystycznej - Jak Odkryć Swój Typ Urody i Perfekcyjnie Dopasowaną Paletę Barw"

To co może jeszcze bardziej ułatwić Tobie zadanie to poznanie kilka grup kolorystycznych, być może wśród nich znajdziesz taką, która zbliżona jest bardzo mocno do Twojego typu urody i to już w jakiś stopniu może stanowić dla Ciebie wskazówkę do doboru odpowiedniej kolorystyki makijażu.

Mam nadzieję, że spośród przedstawionych typów urody znajdziesz taki, który najbardziej odzwierciedla Twoją kolorystykę. Gdy już uświadomisz sobie jaka kolorystyka makijażu pasuje do Twojej urody, codzienny makijaż czy też na wielkie wyjścia stanie się dużo prostszy i PRZYJEMNIEJSZY.

Czekam na wiadomość od Ciebie, kiedy go znajdziesz.

A jeśli chcesz na bieżąco dostawać informacje o nowych artykułach, które pojawiają się na mojej stronie, to zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter - patrz baner poniżej!Całuję

Paulina Furtowicz
Kolory Twojej Urody

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Analizy Kolorystycznej - Jak Odkryć Swój Typ Urody i Perfekcyjnie Dopasowaną Paletę Barw"