Dlaczego Samo "ZRÓB TO" Nie Działa?
Dlaczego edukacja Klientów stała się moją misją?

Cześć z tej strony Paulina Furtowicz, a dzisiaj opowiem Tobie o tym dlaczego  w mojej branży suche podejście do Klientki na zasadzie:
„zrób to”
„ załóż to”
„ to do Ciebie pasuje”
„ to nie pasuje”

na dłuższą metę po prostu nie działa!

Ten materiał jest bardzo osobisty, ponieważ pokazuje w pewnym sensie kulisy mojej pracy i to, dlaczego zdecydowałam się na taki, a nie inny kierunek rozwoju zawodowego. A przede wszystkim ten artykuł jest dla Ciebie - po to abyś wiedziała, co jest ważne podczas budowania swojego wymarzonego wizerunku.

Ja wiem, ktoś może powiedzieć - budować to można dom, a wizerunek już się ma. I się z tym nie do końca godzę, ponieważ bez względu na to, jaki obecnie masz wizerunek, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mogła zbudować go na nowo lub tylko delikatnie nad nim popracować.

Ja nie nagrywam wideo i nie piszę artykułów dla osób, które do wszystkiego są z góry uprzedzone, zawsze są na „nie”. Robię to dla tych kobiet, które chcą i starają się robić, co w ich mocy aby czuć się lepiej w swoim ciele.

Często kojarzymy pracę stylisty z metamorfozami telewizyjnymi, gdzie do studia wchodzi szara myszka, sztab specjalistów nad nią pracuje i wychodzi totalnie odmieniona kobieta. Często też widzimy, jak te kobiety są na zakupach ze stylistkami i biorą różne ubrania do ręki i stylistki mówią „o to jest dla Ciebie”, „idź to przymierz”.
I owszem efekt takiej metamorfozy może być spektakularny, ale z drugiej strony nie będzie on trwały ponieważ samo „ zrób to” po prostu nie działa!

Jeśli kobieta nie wyjdzie w pełni wyedukowana, dlaczego taki a nie inny rodzaj ubrań do niej pasuje i z czego to dokładnie wynika – to ona w swoim codziennym życiu nie będzie potrafiła przenieść tego efektu metamorfozy na swój wizerunek.

Ponieważ nie lubię pracować bez sensu, dla samego faktu wykonywania pracy to zawsze szukałam czegoś co mogę zrobić aby, moje klientki wyniosły jak największą wartość z naszej współpracy. I pamiętając doskonale o tym jakie sama kiedyś miałam problemy z doborem dla siebie odpowiednich ubrań, to wiem dzięki temu doskonale, czego brakowało mi na tamtym etapie mojego życia.

A mianowicie brakowało mi edukacji.

Ale nie edukacji szkolnej bo z tą sobie dość dobrze zawsze radziłam ale brakowało mi edukacji wizerunkowej.
Brakowało mi wiedzy, jak dobierać ubrania do mojej figury, jakie kolory do mnie pasują i dlaczego, jak mogę fajnie połączyć ze sobą ubrania, czym kierować się przy zakupie ubrań. I kiedy nauczyłam się tego, zobaczyłam jak wiele pozytywnych zmian następuje w moim życiu.

Postanowiłam, że chcę pomagać w tym innym kobietom, ponieważ już pracowałam z kobietami jako doradca kosmetyczny, wizażystka dbając o piękno skóry klientek i ich idealny makijaż to stwierdziłam, że jest to idealne rozwiązanie abym tak kompleksowo zawodowo zadbała o wizerunek moich klientek.

Jeśli chcesz, możesz już dzisiaj wykonać pierwszy krok na drodze edukacji, o której piszę powyżej. Wystarczy, odbierzesz mój darmowy poradnik, klikając baner poniżej!

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Analizy Kolorystycznej - Jak Odkryć Swój Typ Urody i Perfekcyjnie Dopasowaną Paletę Barw"

Już od samego początku mojej pracy z kobietami miałam takie założenie, aby Klientka po spotkaniu ze mną doskonale wiedziała „co”, „ jak” i co najważniejsze -  „dlaczego?” może zastosować, aby osiągnąć efekt na jakim jej zależy.

Ta edukacja Klientek stała się moją misją zawodową i stoi u mnie zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego ja zawsze mówię, że pracuję jako doradca wizerunku, ponieważ doradzam i pomagam. Prawdziwy sukces w pracy doradcy wizerunku nie jest wtedy, gdy klientka będąc ze mną na zakupach, kupi ubrania, w których będzie świetnie wyglądała.

Mój prawdziwy sukces pojawia się wtedy, gdy moja Klientka po spotkaniu ze mną, posiadając indywidualny poradnik stylu i paletę kolorystyczną stworzoną dla niej, pójdzie na zakupy samodzielnie i bez problemu wybierze ubranie, które będzie dopasowane do niej kolorystycznie oraz idealnie będzie podkreślało jej figurę.
To jest dla mnie miara sukcesu pracy z klientką.

Edukacja zawsze na pierwszym miejscu.

Po co Tobie o tym mówię? Kiedy czytasz różne porady związane czy to z Twoją sylwetkę czy to z ubraniem odpowiednim do Twojego stanowiska, zawsze szukaj potwierdzenia, z czego to wynika, dlaczego tak jest i dlaczego masz się do tego zastosować – bo kiedy będziesz posiadała taką kompleksową wiedzę, to łatwiej będzie Tobie dobierać pasujące do Ciebie ubrania i świadomie budować swój wizerunek!
Całuję

Paulina Furtowicz
Kolory Twojej Urody

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Analizy Kolorystycznej - Jak Odkryć Swój Typ Urody i Perfekcyjnie Dopasowaną Paletę Barw"