Atrakcyjna Każdego Dnia w 7 Lekcjach

"ATRAKCYJNA KAŻDEGO DNIA"

To KURS ONLINE, w którym krok po kroku podzielę się z Tobą moimi najskuteczniejszymi sposobami na zbudowanie w sobie poczucia atrakcyjności i stworzenie szafy idealnie dopasowanej do Ciebie.

7 PRAKTYCZNYCH LEKCJI!

Atrakcyjność to poczucie, które możemy w sobie zbudować lub odkryć na nowo. Poczucie często przykryte pod warstwą przekonań, codziennych trudności, kompleksów. Dlatego tak ważne jest przejście przez wszystkie etapy odkrywania tej atrakcyjności.

Ponieważ na nasze poczucie atrakcyjności ma duży wpływ nasz wizerunek zewnętrzny, w kursie online Atrakcyjna każdego dnia będziemy również pracowały nad naszą garderobą. Pełen kurs będzie cały czas dostępny na platformie kursu, możesz przerabiać lekcje w dowolnej chwili.

W ramach kursu online "Atrakcyjna Każdego Dnia" otrzymujesz dostęp do 7 lekcji Szafy Do Pokochania oraz do 7 webinarów + specjalnie opracowane poradniki, które mają ułatwić Tobie przejście przez cały proces.


Dla Kogo Jest
Ten Kurs Online?


Zapewne, skoro tutaj zajrzałaś, czasami narzekasz na to, że nie masz co na siebie założyć! 

Pomimo tego, że Twoja szafa pełna jest różnych ubrań, kupowanych przez lata. Jeśli ilość ubrań, których praktycznie nie nosisz, jest spora, to znaczy, że potrzebujesz mieć w szafie ubrania które pasują do Twojej urody, figury i stylu życia. A obecna zawartość Twojej szafy po prostu nie przystaje do tych oczekiwań.

I trzeba to zmienić! 

Aby pomóc Tobie przeorganizować Twoją szafę, pokazać jak dobierać ubrania do typu urody i figury tak byś na nowo rozkochała się w swoich ubraniach stworzyłam składający się z 7 rozbudowanych lekcji KURS ONLINE "Atrakcyjna Każdego Dnia", w którym dzielę się z Tobą moimi najskuteczniejszymi sposobami na zbudowanie w sobie poczucia atrakcyjności i stworzenie szafy idealnie dopasowanej do Ciebie.

Co właściwie oznacza KURS ONLINE?

Kurs online to możliwość zdobywania wiedzy w każdym miejscu o dowolnym czasie. Nie musimy jechać do innego miasta, załatwiać wolnego w pracy czy organizować opieki dla dzieci. Po prostu w wolnej chwili w ciągu dnia siadamy do komputera i słuchamy lekcji.

Kurs online daje 100% prywatności i poufności uczestniczkom. Nikt nie wie, że dołączyłaś do kursu dopóki sama kogoś o tym nie poinformujesz.

Kurs online to wygoda zdobywania wiedzy!

JEŻELI

 • Chcesz poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjną kobietą dla siebie samej
 • Chcesz zbudować swój wymarzony wizerunek
 • W Twojej szafie jest pełno ubrań, których nie nosisz
 • Często nie wiesz co na siebie założyć
 • Nie masz kilku niezawodnych zestawów ubrań
 • Nie wiesz czym jest baza ubraniowa oraz jak ją skompletować
 • Masz już dość ogólnych porad, które nie są dopasowane do Twoich możliwości
 • Nie wiesz, jaki jest Twój styl ubierania
 • Nie potrafisz skutecznie zabrać się za porządki w szafie
 • Masz problem z określeniem Twojego typu figury i dobraniem dla siebie ubrań
 • Patrząc w lustro widzisz więcej niedoskonałości swojej figury niż jej atutów
 • Nie wiesz jaką kolorystykę ubrań wybierać i jak łączyć ubrania kolorystycznie
 • Wydaje się Tobie, że nie wyglądasz zbyt atrakcyjnie
 • Zdarzyło Ci się żałować zakupu ubrania kupionego pod wpływem impulsu
 • Chcesz aby Twój styl ubierania pasował do Twojego stylu życia i był dopasowany do Twoich ról życiowych
 • Chcesz czuć się w ubraniu jak w drugiej skórze a nie jak w przebraniu

TO TEN KURS JEST WPROST STWORZONY DLA CIEBIE!

Forma kursu NIE JEST PRZYPADKOWA. Zaprojektowałam go z myślą o kobietach takich jak ja, jak moje klientki, z myślą o zajętych kobietach! Materiał przerabiasz jak chcesz i kiedy chcesz. Ja także, odkąd pełnię jednocześnie kilka ról życiowych (jestem mamą, żoną, zajmuje się domem, prowadzę firmę) odczuwam dość mocno brak wolnego czasu. Jednocześnie chcąc stale się rozwijać szukam sposobów dzięki którym pogodzę wszystkie moje działania. Dlatego formę tego kursu starałam się dopasować właśnie wprost dla zapracowanych kobiet.

Każda lekcja zawiera: 1 lekcję z kursu Szafa Do Pokochania + 1 nagranie webinaru rozwijającego dane zagadnienie z rozszerzonymi przykładami. Dzięki czemu wyniesiesz jeszcze więcej praktycznych wskazówek dla siebie z tego kursu. 

Wszystkie materiały są dostępne na platformie, tak byś mogła w spokoju i bez pośpiechu przerabiać sobie materiał. Jeżeli któregoś dnia nie będziesz mogła zrealizować kolejnej lekcji - nic straconego. Twoje materiały nie znikną ze strony i będą dostępne poprzez link w mailu z lekcją. To naprawdę proste: masz chwilę w ciągu dnia, odpalasz komputer i czytasz/ oglądasz kolejne lekcje, a następnie poznaną wiedzę stosujesz w swoim życiu!

Podczas przerabiania każdej lekcji masz przed sobą zeszyt ćwiczeń, który (uwierz mi!) stanie się Twoim przyjacielem na najbliższe miesiące i lata, ponieważ podczas ćwiczeń odkryjesz co jest dla Ciebie ważne, jakie ubrania najbardziej podkreślą Twoją kobiecość i na co będziesz zwracała uwagę przy następnych zakupach. Po każdej lekcji otrzymasz krótkie zadanie domowe - ważne, abyś jak najszybciej wdrożyła działania by osiągnąć swój wymarzony wizerunek

Czy da się zbudować w sobie poczucie atrakcyjności? 

Z odrobiną wysiłku jest to możliwe dla każdej z nas. Jesteś gotowa na pozytywne zmiany?

Chciałabym aby kobiety w Polsce troszczące się o wszystkich wokół , zatroszczyły się również o siebie. By celebrowały swoją kobiecość i wiedziały, że mają naturalne prawo czuć się i wyglądać atrakcyjnie każdego dnia. Idąc z dzieckiem na plac zabaw czy do kina z koleżanką, na biznesowe spotkanie czy randkę z mężem masz prawo czuć się kobieco, w każdej sytuacji.

Cel tego kursu to transformacja poczucia atrakcyjności i kobiecych szaf. Po zakończeniu kursu będziesz doskonale wiedziała jak w praktyce budować swoje poczucie atrakcyjności. Będziesz miała posegregowane ubrania w szafie zgodnie ze swoim typem kolorystycznym , ze swoją figurą i zgodnie z Twoim stylem. Będziesz czerpać radość z codziennego ubierania, ponieważ doskonale będziesz wiedziała jak się ubierać!


Poznaj Zawartość
Kolejnych Lekcji


Lekcja 1 
Fundamenty Mojego Wizerunku

Dzięki tej lekcji zrozumiesz, na jakim wizerunku Tobie zależy, czym jest dla Ciebie atrakcyjność i jak możesz stać się jeszcze bardziej atrakcyjną kobietą. Zajmiemy się również Twoimi rolami życiowymi i stylem życia ponieważ nasz wizerunek ma być dopasowany do naszej codzienności. Zajmiemy się również przekonaniami związanymi z dbaniem o siebie, które niestety często mają bardzo blokujący wpływ na nas. W tej lekcji również określisz swoje role życiowe tak, by dopasować sposób ubierania do Twojego stylu życia.

Lekcja 2
Kolory Mojej Urody - Analiza Kolorystyczna

Podczas tej lekcji poznasz kolory swojej urody, nauczą Cię jak dobrać dla siebie odpowiednią kolorystykę, a następnie jak łączyć ze sobą poszczególne kolory ubrań, by za każdym razem tworzyć harmonijną całość. Pokażę Ci najważniejsze zasady łączenia kolorów, by już nigdy nie stanowiło to dla Ciebie wyzwania. Poznasz kolory, które wyszczuplają oraz takie, które dodają nieco objętości oraz nauczysz się je komponować.

Lekcja 3
Analiza Sylwetki - Mój Typ Figury

Przyszedł czas na to, abyś poznała swój typ figury i nauczyła się, jakimi ubrania podkreślać atuty swojej figury, a za pomocą jakich elementów garderoby maskować ewentualnie niedoskonałości. W tej lekcji zajmiemy się dokładnie Twoją sylwetką byś doskonale wiedziała jakie ubrania idealnie służą Twojej figurze, a jakich powinnaś unikać.

Lekcja 4
Mój Styl

Na tej lekcji poznasz różne style ubierania, tak byś mogła zainspirować się i odnaleźć swój styl, który będzie najbardziej dopasowany do Ciebie. Pokażę jak za pomocą ubrań możesz komunikować do otoczenia to jak chcesz być odbierana. Skomponujemy Twój styl.

Lekcja 5
Przegląd i Porządki w Szafie

Dzięki tej lekcji poznasz metody segregacji ubrań i układania ich zestawami według typu swojej figury i typu urody. Następnie określimy, jakie ubrania już są w Twojej szafie, a jakie elementy ewentualnie potrzeba dokupić. Na koniec przedstawię Tobie ideę minimalizmu, która niezwykle ułatwia utrzymanie porządku w szafie.

Lekcja 6
Planowanie Zakupów

Nauczę Cię tworzenia listy zakupowej w oparciu o to, co już mamy w naszej szafie. Podzielę się z Tobą moimi sposobami na to, jak planować zakupy oraz jak rozkładać priorytety zakupowe. Z tą listą zakupy staną się niesamowicie proste i przyjemne.

Lekcja 7
Na Zakupach i Życie Po Kursie

Na tej lekcji pokażę Tobie, na co należy zwracać uwagę podczas zakupu ubrań. Nauczę Cię również, co zrobić z ubraniami po kupieniu - zanim włożymy je do szafy. A co najważniejsze, pokaże Ci co robić, by po zakończeniu kursu nie wrócić do poprzednich niekorzystnych przyzwyczajeń i ponownego chaosu w szafie. Tak by w naszej szafie już na zawsze zagościł ład i porządek, a wszystkie nasze wizyty w sklepie odzieżowym były sensowne.

Otrzymasz ode mnie również bonusowy materiał, w którym opowiem Tobie jak porządki w szafie zapoczątkowały u mnie porządki w mieszkaniu i jaki miało to wpływ na życie całej naszej rodziny!

Po kursie zakupy staną się dla Ciebie przyjemnością ! Będą szybkie i efektywne.
A poranne ubieranie przestanie być dla Ciebie wyzwaniem!


Poznaj
Autorkę Kursu


Nazywam się Paulina Furtowicz, od ponad 10 lat pomagam kobietom czuć się i wyglądać atrakcyjnie każdego dnia.

Pokazuje kobietom jak poprzez szybki, naturalny makijaż, odpowiednio dobraną kolorystykę ubrań i fasony dobrane do typu naszej figury sprawić, że będziemy czuły się atrakcyjnie w każdej sytuacji, bez względu na to czy idziemy na ważne biznesowe spotkanie czy na plac zabaw z dziećmi.

Nie stylizuje kobiet ale uczę je, jak samodzielnie mogą nauczyć się czerpać radość z codziennego ubierania. Doradzam czym kierować się dobierając dla siebie odpowiednie kolory czy fasony ubrań. 

Ale nie myśl, że umiejętność tą wyssałam z mlekiem matki. Jako młoda dziewczyna miałam ogromny problem z dobieraniem dla siebie ubrań. Moja szafa była pełna rzeczy, których nie nosiłam i nawet ich nie lubiłam. Potrafiłam kupić piękną bluzkę czy spódnicę, której nigdy nie założyłam ponieważ nie wiedziałam z czym ją połączyć. Po prostu kiedyś w mojej szafie ubrania do siebie nie pasowały.

Przez lata nauki opanowałam tę sztukę i dzisiaj pomagam kobietom, które tak jak ja kiedyś, mają problem z odnalezieniem swojego stylu, doborem kolorów czy fasonów do swojej figury. Będąc pracującą młodą mamą cenię czas dlatego moją misją jest przekazywać kobietom proste, skuteczne sposoby dbania o siebie. Abyśmy mogły być spełnionymi kobietami, rozwijającymi się zawodowo jednocześnie nie zaniedbującymi swojej kobiecości i atrakcyjności.

Wierzę, że każda z nas bez względu na wszelkie okoliczności ma prawo celebrować swoją kobiecość i cieszyć się atrakcyjnym wyglądem. Atrakcyjność nie ma rozmiaru, stanu portfela ani wieku. Atrakcyjność to poczucie, które mamy w sobie. Zrobię wszystko aby Twoje poczucie atrakcyjności wydobyć lub jeszcze bardziej je wzmocnić. Przez lata własnych doświadczeń i pracy z klientkami zbudowałam autorskie metody, które mają ułatwiać nasze codzienne życie, a nie je komplikować. Stąd też znajdziesz w kursie strategie, które są szybkie ale skuteczne i wprowadzanie zmian nie będzie wymagało od nas bardzo dużo czasu. Dołącz do mojego kursu!

Dołącz do społeczności kobiet, które tak jak Ty są zajęte, zapracowane a mimo to chcą zadbać o swoją kobiecość! Wzajemne wsparcie, pozytywna energia gwarantowane ? Efekty na pewno Cię zaskoczą!


Co Będę Miała
z Tego Kursu


 • Nauczysz się, jak pięknie wyglądać każdego dnia!
 • Dowiesz się, jak dopasować Twój styl ubierania się do Twojego stylu życia!
 • Poznasz kolory, które najlepiej pasują do Twojej urody!
 • Nauczysz się, jak łączyć ze sobą kolorystycznie Twoje ubrania tak, aby razem tworzyły harmonijną całość!
 • Dowiesz się, jakie ubrania są wprost stworzone dla Twojej figury!
 • Poznasz sposoby podkreślania atutów Twojej figury i maskowania pewnych jej niedoskonałości!
 • Pokażę Ci, jak skompletować szafę dokładnie według Twoich potrzeb!
 • Po ukończeniu tego kursu będziesz potrafiła tak się ubrać, aby czuć się komfortowo i wygodnie w każdej codziennej sytuacji i jednocześnie wyglądać atrakcyjnie!
 • Dowiesz się, jak kupować ubrania w przemyślany sposób!
 • Przy mojej pomocy zbudujesz wizerunek spójny z Twoją osobowością!
 • Pokażę Tobie takie sposoby ubierania się, które będą wspierały Twój rozwój zawodowy!

UWAGA!!!

Możesz przerabiać kurs całkowicie samodzielnie ale również możesz skorzystać z jedynej takiej okazji: 

Jeśli zakupisz mój Kurs Online "Atrakcyjna Każdego Dnia" w przedsprzedaży, która trwa do 31 marca 2020 do godziny 23:59, będziesz mogła całkowicie za darmo dołączyć do tajnej grupy na Facebooku! Na tej grupie uczestniczki kursu będą miały możliwość zadawania pytań i wymiany doświadczeń. Oczywiście ja będę na tej grupie bardzo aktywna i będę Wam pomagać w przerabianiu materiałów z kursu.

Po zakończeniu przedsprzedaży dostęp do tej grupy na Facebooku będą miały wyłączenie uczestniczki kursu, które zakupią najdroższy Pakiet Diamentowy (cena 297 zł)!

Kupujesz KURS ONLINE w przedsprzedaży!
Start Kursu "Atrakcyjna Każdego Dnia" to poniedziałek 30 marca 2020, godzina 12:00.
Właśnie wtedy opublikuję komplet lekcji i materiałów do Kursu!

Do końca przedsprzedaży zostało:

10
DNI
12
GODZIN
08
MINUT
49
SEKUND

W ramach każdego pakietu otrzymujesz:

 • 7 lekcji w formie wideo
 • 7 transkrypcji lekcji w formacie PDF,
 • 7 zeszytów ćwiczeń w formacie PDF
 • 7 nagrań webinarów
 • Poradnik „Jaki jest mój typ urody” w formacie PDF
 • Poradnik „Jak łączyć kolory dla każdego typu urody, wskazówki w makijażu”  w formacie PDF
 • Poradnik „Jaki mam typ figury” w formacie PDF
 • Poradnik „Jak strategicznie i z wdziękiem podkreślać atuty swojej figury i maskować ewentualne niedoskonałości” w formacie PDF
 • Poradnik „Mój styl” w formacie PDF
 • Dodatkowe checklisty i materiały do poszczególnych lekcji w formacie PDF

Wybierz
Idealny Pakiet


97 zł

Pakiet Srebrny

 • Kurs online "Atrakcyjna Każdego Dnia"

TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY!

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku!
10
DNI
12
GODZIN
09
MINUT
00
SEKUND

297 zł

Pakiet Diamentowy

zostało 10 pakietów!

 • Kurs online "Atrakcyjna Każdego Dnia"
 • Moja książka "Atrakcyjna Każdego Dnia" (wysyłka gratis!)
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku!
 • 2 konsultacje online na Skype - każda trwa 30 minut!

Oprócz zawartości pakietu Złotego otrzymujesz także ekskluzywny dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz 2 konsultacje online na Skype (30 minut każda)!