Poznaj 7 Powodów, Przez Które Wydajemy ZBYT DUŻO Na Ubrania!

Dzisiaj podzielę się z Tobą siedmioma najczęstszymi powodami przez które bezsensownie tracimy pieniądze na ubrania!

Poniżej obejrzysz i przeczytasz, jak szybko rozpoznać te powody u siebie i, co ważniejsze, jak przeciwdziałać i wydawać na ubrania dokładnie tyle pieniędzy, ile potrzeba!

Czy zdarzyło Ci się kupić ubranie, które później bezwiednie, ale bardzo starannie, "omijałaś wzrokiem" szukając ubrań w szafie?

A może kupiłaś kiedyś jakieś ubranie i bardzo szybko uznałaś, że był to bezsensowny zakup, typowe "wyrzucenie pieniędzy w błoto"?

Jeśli którakolwiek z powyższych sytuacji przytrafiła Ci się w życiu, to koniecznie obejrzyj film lub przeczytaj artykuł do końca!

Powód nr 1
Nie wiemy po co, tak naprawdę idziemy na zakupy - kupujemy bez konkretnego planu.

Czasami wchodzimy do sklepu, ponieważ mamy po drodze. Akurat jesteśmy w pobliżu, więc postanawiamy wejść i pooglądać, bo może coś nam wpadnie w oko...
Po 15 minutach przechadzania między półkami wychodzimy z nowym sweterkiem. Mimo, że na dobrą sprawę, nie różni się wiele od pięciu pozostałych, które już mamy w szafie. I tylko dołączy do tych sweterków na półce...


Powód nr 2
Zamiast zestawów, kupujemy pojedyncze ubrania, przez co później nie mamy z czym ich połączyć.

Ten problem dotyczył w bardzo dużym stopniu również mnie samej, w przeszłości. Jeżeli kupujemy ubrania, których później nie mamy z czym połączyć, kolejna nowa rzecz najczęściej trafia w kąt szafy. I skutek jest taki, że pomimo posiadania dużej ilości ubrań ciężko jest nam połączyć je w sensowne i pasujące do naszej urody i figury zestawy!


Powód nr 3
Nie zastanawiamy się czy kolorystyka ubrań pasuje do naszej urody.

Ja mam bzika na punkcie kolorów i nawet moja firma nosi nazwę Kolory Twojej Urody, ponieważ wiem jaką wspaniałą robotę robi dobrze dobrany kolor.
Ale przyznaj, że my kobiety czasami podczas zakupów nie zwracamy za bardzo uwagi na kolorystykę. Później, gdy zakładamy piękną, nową bluzkę, nagle okazuje się, że gryzie się z naszą urodą.
Nie wiedząc czemu, nasza twarz nabiera ziemistego wyglądu, przebarwienia cery stają się jeszcze bardziej widoczne, a my wyglądamy jakbyśmy po prostu były chore. Niestety nadal niewiele kobiet jest świadomych jaką moc ma w sobie odpowiednio dobrany kolor.

Powód nr 4
Nie wiemy jakie ubrania pasują dokładnie do naszej figury.

Większość z nas bez problemu potrafi wskazać mankamenty swojej figury, ale rzadko, która z nas podkreśla atuty swojej sylwetki. Kupujemy ubrania, nie zastanawiając się czy są właściwe dla naszej figury a później dziwimy się, że wyglądamy jak worki z ziemniakami.

Sekrety Twojej Figury - Darmowy Poradnik

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Twojej Figury - Jak Odkryć Typ Swojej Figury i Prefekcyjnie Dopasowane Do Niej Ubrania?"

Powód nr 5
Nie mamy odpowiedniej bielizny do danego ubrania.

Wystające ramiączka biustonosza czy fałdki tłuszczyku wychodzące spod źle dobranego biustonosza to bardzo częsty problem u kobiet. Ale również zniekształcony biust, linia majtek przecinająca nasz pośladek na pół – to wszystko sprawia, że nawet najpiękniejsza, idealnie dopasowana sukienka bezpowrotnie straci swój urok!
A przecież wystarczy podczas zakupów zastanowić się, czy mamy odpowiednią bieliznę do danej kreacji...


Powód nr 6
Kupujemy ubrania na jeden sezon.

W kupowaniu modowych hitów nie ma nic złego - pod warunkiem, że będziemy mogły założyć daną rzecz przez minimum kolejne dwa sezony.
Nie bez powodu marki odzieżowe najnowsze kolekcje pokazują w witrynach, praktycznie przy samym wejściu do sklepu. Tym samym zwabiają Cię do siebie. Chcą skusić Cię swoją nową kolekcją letnich sukienek, ponieważ wiedzą, że w przyszłym sezonie gdy w modzie będzie całkowicie coś innego, przyjdziesz znów do nich po nową sukienkę. Twoja stara sukienka już wyjdzie z mody i będzie sobie wisiała w szafie. Razem z innymi niemodnymi starociami.

Powód nr 7
Kupujemy ubrania niskiej jakości

Zazwyczaj kierujemy się ilością a nie jakością ubrań. Wydaje nam się, że lepiej kupić dużo tańszych ubrań, gdyż wtedy będziemy miały co na siebie założyć.
Niestety zazwyczaj wiąże się to z ich niską jakością. Kupno trzech par spodni nisko gatunkowych wydaje nam się lepszym rozwiązaniem niż zakup jednej porządnej pary spodni.
A tak na marginesie, to właśnie we Włoszech - w kraju słynącym z mody, wspaniałych ubrań i eleganckich kobiet, powstało dawno temu dość przewrotne przysłowie:

"Nie stać mnie na tanie rzeczy"

Moim zdaniem warto kierować się nim przy każdych zakupach ubrań i dodatków! Oczywiście biorąc pod uwagę to, czy cena wynika z wysokiej jakości czy też z wysokiej marży...  🙂

Przedstawiłam Tobie teraz 7 najczęściej popełnianych błędów
Jeśli wśród nich znalazł się taki, który jest Tobie najbliższy, to napisz o nim w komentarzu. A przy okazji zastanów się, w jaki sposób możesz uniknąć go przy kolejnych zakupach! 🙂

Całuję!

Paulina Furtowicz
Kolory Twojej Urody

Sekrety Twojej Figury - Darmowy Poradnik

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Twojej Figury - Jak Odkryć Typ Swojej Figury i Prefekcyjnie Dopasowane Do Niej Ubrania?"