7 Kroków Do Atrakcyjnego Wizerunku

I dlaczego 7 kroków to niezbędne minimum!

​Niestety, 7 kroków na drodze do Atrakcyjnego Wizerunku to, moim zdaniem, niezbędne minimum. Szybciej po prostu się nie da. A co to za kroki? Zapraszam do obejrzenia filmu i przeczytania artykułu poniżej!

Dobrze wiem, że większą popularność zyskałby materiał typu 1 krok, który w 5 minut zaprowadzi Cie do atrakcyjnego wizerunku. I liczę się z tym, że zyskałabym tym więcej wyświetleń, komentarzy etc.

Ale zapewne już mnie trochę znasz i wiesz, że nie lubię pisać bajek i od samego początku lubię mówić o wszystkich blaskach i cieniach. Dlatego zebrałam dla Ciebie 7 kroków, które pomogą Tobie w pełni zbudować taki wizerunek, który Ty sama uznasz za atrakcyjny.

Bo to poczucie atrakcyjności ma wypływać w pełni z Ciebie, a nie być zależne od osób trzecich.
Dlatego jeśli jesteś na tyle cierpliwa, aby poznać te 7 kroków, zapraszam do czytania artykułu.

1 krok to opracowanie fundamentów Twojego wizerunku

Z jednej strony chcemy wyglądać lepiej, a z drugiej strony rzadko zastanawiamy się, czym właściwie ta atrakcyjność dla nas jest. A skoro dokładnie tego nie wiemy, nie określiłyśmy tego to jak możemy taki atrakcyjny wizerunek osiągnąć?
Dlatego na samym początku warto odpowiedzieć sobie na pytania:

  • Czym dla mnie jest atrakcyjność?
  • Jak według mnie wygląda kobieta atrakcyjna?
  • Czy czuję się kobietą atrakcyjną?
  • Z czego to moje poczucie wynika?

Ale oprócz określenia tego stanu obecnego, musimy zastanowić się właściwie w jakim celu chcemy zadbać o siebie? Czy jest to związane w jakiś sposób z wydarzeniami w naszym życiu czy jest to na przykład część naszego planu rozwoju zawodowego.
Czyli zobacz - tutaj wchodzimy dość głęboko w wizję naszego życia. Ponieważ uważam, że nasz wizerunek jest częścią naszego życia i to jak wyglądamy, jak czujemy się w naszym ciele, wpływa na inne obszary naszego życia. Kiedy dokładnie rozpracujemy ten pierwszy krok, to pewnie zastanawiasz się: ok wiem już czego chcę ale - ale co dalej?

2 krok to poznanie kolorów Twoje urody.

Kiedy fundamenty są już osadzone to przechodzimy ściśle do Twojego wizerunku. A moim skromnym zdaniem budowanie wymarzonego wizerunku zaczyna się nie od zakupów nowych ubrań ale od dokładnego poznania naszego ciała.
Dlatego w drugim kroku należy dokładnie określić nasz typ urody i znaleźć kolory, które tą naszą urodę będą podkreślały i takie kolory, których powinnyśmy unikać!
Dla mnie ogólnie temat kolor jest szalenie ważny, ponieważ widzę jaką mają moc oddziaływania na nas. Wiem również jak niesamowicie pomocnym elementem do budowania atrakcyjnego wizerunku jest poznanie kolorów naszej urody.

Możesz to zrobić z moją pomocą, a możesz też podjąć się samodzielnej próby opracowania swojej idealnej palety barw, podkreślającej Twoją urodę i atrakcyjność. Wystarczy, odbierzesz mój darmowy poradnik, klikając baner poniżej!

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Analizy Kolorystycznej - Jak Odkryć Swój Typ Urody i Perfekcyjnie Dopasowaną Paletę Barw"

3 krok to poznanie Twojej figury

Kiedy poznasz swoją paletę kolorystyczną, to trzecim krokiem będzie dokładne poznanie Twojej figur. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedziała, jakie masz atuty figury oraz jakie partie ciała być może warto zatuszować. Kiedy ubrania, które nosisz są dopasowane do sylwetki, to czujesz się w nich po prostu lepiej!

4 krok to określenie Twojego stylu

Takiego stylu, który jest spójny z Twoją osobowością i rolami życiowymi jakie pełnisz, tak abyś w swoich ubraniach czuła się ubrana a nie przebrana!

5 krok to porządki w szafie

Kolejny krok do atrakcyjnego wizerunku to porządki w szafie. Posiadając już wiedzę z czterech poprzednich kroków, wiesz doskonale jakie kolory do Ciebie pasują, jakie ubrania podkreślą z wdziękiem atuty Twojej figury, wiesz także jaki styl będzie odpowiedni dla Ciebie oraz znasz tą swoją wizję życia. Dlatego teraz, na podstawie tej całej wiedzy zabieramy się za porządkowanie tego, co obecnie mamy w naszej szafie. Zostawiamy tylko te ubrania, w których lubimy chodzić, w których wyglądamy i czujemy się atrakcyjnie!

6 krok to planowanie zakupów

Szósty krok to w pewnym stopniu konsekwencja kroku piątego. Bardzo często podczas takich przemyślanych porządków, w naszych szafach ubywa sporo ubrań i czasami mamy wrażenie, że jeśli nie zrobimy regularnego prania, to za kilka dni nie będziemy miały co na siebie założyć.
Dlatego w szóstym kroku planujemy zakupy na podstawie tego, co zostało w naszej szafie, co czujemy, że nam brakuje. Na chwilę obecną wiemy już, jakie ubrania są odpowiednie dla naszej figury więc również tworząc taką listę dokładnie określamy rzeczy do kupienia.

7 krok to zakupy

To być może najprzyjemniejszy krok dla wielu kobiet, uwieńczenie całej Twojej dotychczasowej pracy czyli zakupy. Są to o tyle przyjemne zakupy, że dokładnie wiesz po co idziesz do sklepu, nie tracisz czasu na bezsensowne chodzenie po kolejnych sklepach. Masz przed sobą dokładną listę zakupową, wiesz jakiego ubrania szukasz, jaki ma mieć fason, kolor i oszczędzasz w ten sposób mnóstwo czasu i pieniędzy.

Tak wygląda właśnie 7 kroków do atrakcyjnego wizerunku. Te etapy, wykonywane po kolei zaprowadzą Cię w efekcie do miejsca wizerunkowego do którego chcesz dojść.


P.S Jeśli spodobało się Tobie to założenie, i widzisz prawdziwy sens w rozłożeniu działań na poszczególne elementy i jeśli chciałabyś abym pomogła Tobie bardzo dokładnie przejść przez poszczególne kroki to mam tutaj coś co może Cię zainteresować. Stworzyłam kurs on-line Szafa Do Pokochania, który kompleksowo pomaga Tobie przejść przez poszczególne etapy tych siedmiu kroków. Także koniecznie kliknij link i zobacz, co dla Ciebie w tym kursie przygotowałam.


Całuję

Paulina Furtowicz
Kolory Twojej Urody

Zapisz się na mój Newsletter  i odbierz DARMOWY PORADNIK

"Sekrety Analizy Kolorystycznej - Jak Odkryć Swój Typ Urody i Perfekcyjnie Dopasowaną Paletę Barw"